Вчені поділилися першими результатами рекордного експерименту з переходу на чотириденний робочий тиждень

Лише 5% учасників експерименту заявили, що продуктивність їхніх бізнесів впала

Коментарі 3197
Через три місяці після початку експерименту зі скорочення робочого тижня на один день, який проводиться у Великій Британії, вчені поділилися першими результатами свого дослідження.

Експеримент, який проводить американська організація 4 Day Week Global спільно з Оксфордським та Кембридзьким університетом, а також Бостонським коледжем, розпочався у липні. Наразі минула половина від виділених на дослідження пів року, а тому вчені вирішили поділитися першими результатами.

Під час дослідження 3300 співробітників 70 британських компаній перейшли на чотириденний робочий тиждень без втрати заробітної плати.

Власники бізнесів, які беруть участь у дослідженні, переважно позитивно оцінюють новий формат роботи, пишуть вчені у своєму пресрелізі:

88% опитаних заявили, що чотириденний робочий тиждень добре працює у форматі їхніх бізнесів;

46% респондентів кажуть, що продуктивність їхнього бізнесу залишилася на колишньому рівні; робота 34% «трохи покращилася», а 15% заявляють, що вони почали працювати «значно краще»; лише 5% вказали, що продуктивність бізнесу впала;

86% заявили, що готові продовжити роботу у новому форматі;

«Організації у Великій Британії надають дані в режимі реального часу, які для нас на вагу золота. По суті, вони формують основу майбутнього формату роботи, переходячи на чотириденний тиждень у бізнесах будь-якого розміру та майже кожного сектора, та розповідаючи нам про свої враження», — каже генеральний директор 4 Day Week Global Джо О’Коннор.

За матеріалами https://techno.nv.ua/
Обговорити з іншими читачами:
Погода