Вчителі не радять йти до своєї школи

Arriba! створила ролик школи англійської мови Hotspot School of English, в якому відкрито заявила про те, в яких випадках не варто йти в цю школу. "Do not come to Hotspot" — просять чотири її викладача.

Коментарі 1985

«Ми створювали Hotspot з залізною вірою в те, що ефективна освіта апріорі не може бути комфортною, — каже Макс Бурцев, сценарист ролика і співзасновник Hotspot. — Якщо хочеш дійсно вивчити предмет — доведеться інтенсивно впахувати, вчити, помилятися, працювати над помилками і знову вчити, робити вправу за вправою, готуватися до тестів та іспитів. Часом буде з'являтися бажання все кинути, тому що да ну його до біса. Тому що навколишній світ пропагує ілюзію простих рішень. У той час як стійкі навички у дорослої людини формуються тільки через завзяту роботу. Особливо коли йдеться про грамотну мову».

Відео знято в дусі Девіда Фінчера: темні кольори, вибудованість кадрів, тривожний саундтрек, загальна атмосфера напруженості. Режисер Лада Сабова: «Ми любимо кінематографічні історії, в яких є стрижень, розвиток, драматургія і візуальність, не схожі на яскраві й світлі рекламні ролики».

 video

Попередні рекламні ролики Arriba! для Hotspot були такими ж функціональними і жорсткими. Це були два польових експеримента: перевірка здатності українських топів відповісти на бізнес-дзвінок з США і телефонне замовлення піци англійською.

Client — Hotspot School of English

Agency & Production: Arriba!

Макс Бурцев — Сreative Director, сценарист;

Лада Сабова — Director;

Павло Іткін — DOP & Editor & Color Grading;

Мерьям Йол — Producer;

Сергій Криницький — Gaffer;

Влад Чернолясов — 1st AC;

Music — Palokio;

Валерій Сольєрі — Location Sound Recordist;

Sound — 4Ears Sound Production:

Василь Явтушенко — Supervising sound editor;

Павло Мельник — Sound editor;

В'ячеслав Забашта — Foley;

Василь Явтушенко — Dolby re-recording mixer;

Ілона Голубєва — Make up & hair;

Роман Радченко — Designer;

Mental Complex Studio — Location;

Mam.rental — Technical Support.

Special Thanks: кращим викладачам-актрисам: Олі, Марині, Свєті та Рітулі! А ще: Наташі, Володимиру, Денису, Льоші і Марії.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода