Вдосконалена аналітика та оцінювання сприятимуть розвитку цифрової зовнішньої реклами

Огляд причин майбутнього розвитку цифрової зовнішньої реклами.

Коментарі 3908

- Дві третини (66%) провідних спеціалістів у галузі реклами зазначили, що витрати на цифрову зовнішню рекламу у майбутньому будуть зростати унаслідок загальної тенденції переходу на цифрову рекламу.

-  До того ж, щонайменше три п’яті експертів вважають, що основними причинами збільшення інвестицій стануть досягнення у сфері аналізу кампаній (62%) та підвищення уваги до оцінювання реклами (60%).

За даними дослідження компанії Alfi, яка спеціалізується на цифровій зовнішній рекламі, очікується, що зміщення бюджету на користь цифрової реклами, вдосконалений аналіз кампаній та підвищена увага до вимірювання і оцінювання стануть головними причинами для збільшення інвестицій у цифрову зовнішню рекламу.

За результатами опитування провідних спеціалістів у галузі реклами, дві третини (66%) зазначили, що витрати на цифрову зовнішню рекламу у майбутньому будуть зростати унаслідок загальної тенденції переходу на цифрову рекламу. До того ж, щонайменше три п’яті експертів вважають, що основними причинами збільшення інвестицій стануть досягнення у сфері аналізу кампаній (62%) та підвищення уваги до оцінювання реклами (60%).

Більш ефективне використання даних уже з’являється у зовнішній цифровій рекламі для різноманітних брендів, причому дані у режимі реального часу і купівля аудиторії відповідно до цілей кампанії стають новою нормою. Поєднання «піку цифрової реклами» та «піку реклами на телебаченні» також пропонує рекламодавцям нові можливості.

За прогнозами WARC Data, цього року світові витрати на зовнішню рекламу зростуть на 17,4%, а до 2022 року планується подальше зростання ще на 11,2%. Найбільше інвестицій у зовнішню рекламу надходить зі сфер роздрібної торгівлі, транспорту і туризму, одягу та аксесуарів, і очікується, що у 2022 році загальні витрати цих категорій складуть понад 16 млрд. дол.

Переклад статті виконало бюро перекладів та локалізації Workogram.

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода