Ведуча Дарія Гірна залишила програму «Суспільна студія» на «UA: Першому»

При тому вона продовжує працювати на Суспільному мовнику.

Коментарі 2470
30 квітня Дарія Гірна повідомила, що сьогодні її останній ефір в якості ведучої програми «Суспільна студія», яка виходить на суспільному каналі «UA: Першому».

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

«Рішення завершити роботу на проєкті — моє і далося непросто. Вдячна команді за цінний досвід і довіру. Окреме дякую моєму співведучому Анаталію Єремі за синергію, легкість і підтримку. Скажу трохи самовпевнено, але наш тандем вдався, і я сподіваюсь ми ще не раз попрацюємо!», – зазначила ведуча.

За її словами, для неї це був неймовірно яскравий рік в професії.

«Я бажаю проєкту стрімкого розвитку та високих рейтингів, а новій прекрасній ведучій творчого натхнення і драйву», – додала Дарія Гірна.

Ведуча поділилася, що її робота на Суспільному продовжується.

«Маю надію невдовзі повернутися на екрани в близькому для мене інформаційно-аналітичному форматі. А поки беру брейк і готуватиму інший важливий проєкт. Сподіваюсь усе вийде», – зазначила вона.

Нагадаємо, Дарія Гірна почала співпрацювати з Суспільним у 2018 року, вона була спеціальною кореспонденткою у програмі «Світло» та під час спецпроєктів і спецефірів. У січні 2019 року Дарія Гірна почала вести суспільно-політичну програму «Тема дня» на «UA: Першому». З 19 березня 2020 року на Суспільному запустили марафон «На карантині». Згодом марафон та програму переформатували у «Суспільну студію». Дарія Гірна вела денні ефіриу парі з Анатолієм Єремою.

За матеріалами https://stv.detector.media
Обговорити з іншими читачами:
Погода