Ведуча Олександра Лобода разом із MEGOGO прямують до Іспанії

23 січня відома телеведуча Олександра Лобода разом із командою спортивної редакції MEGOGO прямують до міста Вальядолід (Іспанія).

Коментарі 1704
Спеціально для футбольних шанувальників у своїх соцмережах вони висвітлюватимуть залаштунки професійної футбольної ліги Іспанії La Liga, зокрема матчу Вальядолід – Реал Мадрид.

Зіркова ведуча покаже підписникам, як команда Вальядолід готуватиметься до матчу, проведе ексклюзивну екскурсію стадіоном та поспілкується у форматі інтерв’ю із футболістами. Усе це Олександра Лобода висвітлюватиме в Instagram.

Компанію ведучій складе футбольний коментатор Вадим Скічко, який також підготує для соцмереж чимало ексклюзивних подробиць іспанської команди Вальядолід. 

Вже в неділю, 26 січня, о 22:00 матч Вальядолід – Реал Мадрид транслюватиметься на MEGOGO в розділі «Спорт» та на каналі MEGOGO Футбол. Нагадаємо, найактуальніші спортивні події доступні глядачам передплат «ТБ і Кіно: Оптимальна» та «ТБ і Кіно: Максимальна». Користувачі MEGOGO на всіх пристроях можуть безкоштовно переглядати найцікавіші моменти спортивних матчів. 

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода