Ведучим «Мамахохотала» став відомий житомирянин

У 2021 році глядачів шоу «Мамахохотала» на НЛО TV чекатиме сюрприз – ведучим шоу став Женя Янович.

Коментарі 2028

Перед першим концертом нового сезону, «Мамахохотала» у своїх соціальних мережах шокувала підписників новиною і запропонувала їм відгадати ім’я нового ведучого шоу. Інтригу розкрили на концерті, хоча уважні підписники дізнались новину першими:

«У шоу «Мамахохотала» буде новий ведучий. Він на цьому фото праворуч. Також, він любить говорити про себе в третьому обличчі. Тому, готуйтеся! «Ми раді вітати вас на Мамахохотала шоу!» – буде звучати трохи по-житомирськи», – зазначив актор, а тепер ще й новий ведучий шоу, Женя Янович.

Вова Кравчук, Аліса Тункевич та Женя Янович
Вова Кравчук, Аліса Тункевич та Женя Янович

Нагадаємо, що раніше ведучими шоу були брати-близнюки Ігор та Льоша Рева. Тепер вони більше поринуть у написання сценаріїв та продюсування нових проєктів студії. На сцені братів також можна буде побачити, адже вони будуть грати у номерах та показувати мініатюри.

У новому, 12 сезоні шоу, «Мамахохотала» продовжує залучати глядачів для вирішення майбутньої долі номерів. Й тільки від настрою людей у залі залежить, як будуть розвиватись сюжетні лінії на сцені. Сезон не обійдеться без давно улюблених образів сімейної пари – Люди та Вані, а також незмінного олігарха Валєрчика. Дистанційна робота, шантаж батьків, сусіди з довготривалим ремонтом, пара, яка хоче засватати друзів, та інші знайомі кожному ситуації, які завжди викликають посмішку та задоволення, будуть чекати на глядачів у 2021 році.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода