Величний бізнес величної країни: спецпроєкт до Дня Незалежності об’єднав бренди на ТБ

Після 30 років незалежності України нам довелося знову відстоювати свою свободу. Щодня кожен з нас робить кроки, що наближають нашу спільну перемогу

Коментарі 993

Українці як ніколи згуртовані, адже відчули що в єдності – наша сила. Великі і малі бізнеси, волонтери, активісти та загальнонаціональні телеканали – всі об’єднують зусилля, щоб допомагати країні відновлюватися. Цей День Незалежності для нас особливий. Адже ще ніколи за 31 рік не було такої кількості вчинків та звершень, про які хотілося б кричати на весь світ і пишатися.

Телебачення зараз є не тільки надійним джерелом інформації про події війни, воно об'єднує українців, розповідає їм надихаючі історії, а також допомагає економіці працювати. Протягом цих важких п’яти місяців ТБ надає підтримку не лише мільйонам телеглядачів, а й бізнесові. Реклама та інтеграційне спонсорство, які повернулися у квітні, відкрили друге дихання для десятків брендів, забезпечивши їм ріст продажів та лояльність споживачів. Агенція інтегрованих рішень Brand Booster у партнерстві зі Starlight Media пропонують брендам ефективні способи комунікації із цільовою аудиторією, розуміючи потреби та настрої українського глядача.

Відчувши рушійну силу спільної роботи на перемогу, ми запропонували великим бізнесам долучитися до спецпроекту до Дня Незалежності “Величний бізнес величної країни”, який має на меті об’єднати ключові цінності бізнесів, що прагнуть допомагати країні конкретними діями. Зараз щодня в ефірі йде ролик, який не тільки нагадує українцям про День Незалежності України, а і показує компанії з різних сфер, які, не зважаючи ні на що, продовжують щодня працювати; компанії, які гідно прийняли виклик та трансформувались під час війни. Вони долучаються до важливих моментів усієї країни та разом з усіма українцями пишуть нову історію.

Концепцію ролика розробила маркетинг-команда телеканалу ICTV, а платформу для розміщення надали Новий канал та СТБ – найвпливовіші українські телеканали з найвищим щоденним охопленням глядачів.

 video

Агенція інтегрованих рішень Brand Booster  дякує кожному бізнесові, який долучився до спецпроекту “Величний бізнес величної країни” за активну позицію та реальні дії, які наближають нашу перемогу. Ми будемо продовжувати робити такі проекти з телеканалами нашими партнерами, так як бачимо активний інтерес брендів до них. Так, вже у вересні, Brand Booster планує провести День борщу, а до 14-го жовтня зробити патріотичний ролик. Адже такі спецпроекти мають зараз особливо важливе значення і показують глядачам, що уся країна та усі бізнеси зараз дбають про нашу спільну перемогу.

Компанії, що представлені у ролику:

Vodafone

Це представник величного бізнесу, який працює у всіх напрямках, де може бути корисним. Окрім того, що Vodafone за надважких умов відновлює мережу, щоб українці могли підтримувати зв'язок із близькими, компанія також перерахувала 160 млн грн у фонди підтримки України, закупила 10 карет швидкої з повним укомплектуванням для МОЗу, надає військовим сім-карти та телефони й підключає зв’язок у бомбосховищах.

Comfy

Компанія активно допомагає військовим та волонтерам з 2014 року. 24 лютого вони перерахували 30 млн грн на спеціальний рахунок НБУ, а загальна сума фінансової підтримки з початку вторгнення складає 60 млн грн. Компанія COMFY долучалась до збору коштів на народні байрактари, перерахувавши на них 1,3 млн грн, та передала техніки військовим та волонтерам на 21 млн грн. Також на початку вторгнення команда COMFY організувала в офісі кухню та щодня готувала до 100 порцій гарячих страв для ТРО, пацієнтів лікарень та переселенців. А до свого дня народження, 19 серпня компанія стартувала масштабний збір 11 мільйонів гривень на закупівлю 15 БПЛА для наших захисників та перерахувала перші 500 тисяч гривень. COMFY запрошують інші бізнеси та українців долучатися до збору, аже кожна гривня має значення!

Uklon

Компанія Uklon зараз - це невпинна підтримка нашої країни у перевезеннях та доставці.  З перших днів війни сервіс Uklon працює в посиленому режимі у найгарячіших точках України допомогаючи людям евакуюватися, розвозити ліки та підтримувати волонтерів. З 2014 року компанія регулярно допомагає українській армії через БФ “Повернись живим”, і передала вже понад 14 млн гривень, зокрема 3 млн грн. перерахувала у лютому та збільшила щомісячні нарахування до 300 тисяч грн. До 31-ої річниці Незалежності компанія Uklon долучилася до збору на сучасний безпілотник PD-2, перерахувавши 1 млн грн.

Холдинг TECHIIA

Ми виходимо за рамки звичного та закликаємо бути сміливими разом із нами”, - говорить компанія. Холдинг TECHIIA через ГО «Фундація Течія» придбав та передав захисникам України і жертвам війни гуманітарної допомоги на понад $60 млн. Це броньовані засоби захисту, дрони, оптика, генератори, засоби розвідки та звʼязку, тактичний одяг та спорядження. Паралельно вони продовжують модернізовувати українські медзаклади, адже це інвестиція в мирне здорове майбутнє України.

Eldorado.ua

Один з найбільших українських рітейлерів Eldorado.ua з перших днів війни створили внутрішню оперативну групу допомоги – координаційний штаб, який займався допомогою та координуванням запитів волонтерських організацій. Благодійно надавала техніку та електроніку для зв’язку для армії та побутову техніку для переселенців. Щодня задовольняли запити від волонтерів, благодійних і громадських організацій та наших захисників. Власна логістика, вантажівки групи компаній Eldorado.ua займалися перевезенням гуманітарної допомоги по всій країні. Компанія 100% зберегла команду та щодня працює, щоб в українців було все необхідне для життя та зв’язку з близькими.

Star Brands

Група компаній Star Brands (бренди “Сан Санич”, “Flint”, “Chipster`s”, “Big Bob”, “La Pasta”, “Хуторок”) - це приклад справді патріотичного українського бізнесу, який окрім бізнес-цілей дбає про допомогу країні, регулярно донатить на потреби ЗСУ та ТРО, передає продукцію для волонтерських центрів та благодійних організацій, об’єднується із українськими селебріті, активно підтримуючи їхні благодійні ініціативи. Загальна сума допомоги  групи компаній Star Brands та партнерів за останні 6 місяців сягає декількох мільйонів гривень.

STIHL

З перших днів військового вторгнення в Україну Andreas STIHL AG&Co KG було невідкладно припинено всі поставки продукції до РФ та Білорусі, а також зроблена пожертва у сумі 500 тисяч Євро через міжнародні благодійні фонди на допомогу дітям та переселенцям, які постраждали від війни в Україні. У липні 2022го компанія STIHL безкоштовно передала для Державної служби України з надзвичайних ситуацій 263 бензорізи STIHL, 200 комплектів додаткового приладдя загальною сумою понад 8 млн. гривень.

Steko

Компанія продовжує працювати під час війни, адже саме сьогодні ми потрібні людям. Два наших виробництва - у Дніпрі та у Львові працюють та покривають потреби у вікнах по всій країні. В травні було створено програму "Відновлення", в рамках якої ми пропонуємо українцям, які більш за все зараз потребують заміну, відновлення вікон - продукцію з максимально низькими цінами. Сплачуємо десятки  мільйонів гривень податків та підтримуємо наших захисників. Вважаємо, наша справа вкрай необхідна людям у такі важкі часи. Працюватимемо до нашої перемоги! А після неї - РАЗОМ ВІДНОВИМО КРАЇНУ!

Концерн Хладопром

Фабрика морозива з найдавнішою історією виробництва морозива в Україні яка розташована у Харкові. Незважаючи на вкрай складну та небезпечну ситуацію зараз, вони продовжують працювати, щоб кожен українець мав змогу відчути солодку літню радість і насолодитися культовим українським морозивом. Кожен співробітник який виходить на зміну та виконує свою роботу незважаючи на щохвилинну небезпеку обстрілів - справжній герой. Кожен із нас щодня робить крок до Перемоги!

За матеріалами пресрелізу.
Обговорити з іншими читачами:
Погода