Великі зміни маленької Марійки

Креативне агентство маркетингових комунікацій Brain Tank здійснило ребрендинг відомого українського молочного бренду «Марійка», візуально змінивши саму дівчинку бренд-героїню, її ім'я, а, відповідно, назву торгової марки, а також дизайн упаковки бренду.

Коментарі 1278

Коли бренд замислюється про редизайн, найважливішим питанням завжди залишається питання збереження впізнаваності бренду для споживача. Так, бренд-команда PepsiCo Україна ухвалила рішення щодо оновлення свого молочного бренду. Проєкт було взято у реалізацію командою креативного агентства маркетингових комунікацій Brain Tank.

Дівчинка змінила ім'я, надягла модну панаму та оновила зачіску. Чим одразу привернула увагу споживачів, які самі почали допомагати просуванню оновленого бренду. У мережі у великій кількості почали з'являтися позитивні коментарі у стилі: «Марійка обрізала коси та погарнішала. Типова дівчина після розставання» та «Бахнула каре. Все як у житті». Головне завдання – збереження впізнаваності бренду – було вирішено.

Наразі дівчинка Марійка живе на полицях українських магазинів у своєму новому образі. Вона популярна, вона впізнавана. Її люблять і дорослі, і діти. Що це, як не справжнє щастя для маленької дівчинки. І що це, як не нова історія для потужного крутого бренду.

За матеріалами пресрелізу 

Обговорити з іншими читачами:
Погода