Велике оновлення Telegram

Команда популярного месенджера Telegram випустила велике оновлення, яке принесло чимало нововведень.

Коментарі 1115
Фото: depositphotos.com
Фото: depositphotos.com
Команда популярного месенджера Telegram випустила велике оновлення, яке принесло чимало нововведень.

Одне з головних нововведень – Shareable Chat Folders (Спільні папки з чатами). Користувачі тепер можуть створювати запрошення для папок з чатами та швидко ділитися з друзями цілими добірками чатів. Для кожної папки можна створити кілька запрошень, які дають доступ до різних наборів чатів.
Також для кожного чату можна вибрати своє власне зображення або поєднання кольорів. Індивідуальні шпалери можна встановити у будь-якому особистому чаті. Співрозмовник користувача зможе переглянути нові шпалери і за бажання встановити у себе такі самі або вибрати інші.
За допомогою чат-ботів з’явилася можливість запускати веб-програми з будь-якого чату. Якщо бот підтримує цю функцію, веб-додаток буде доступний за прямим посиланням або назвою бота в будь-якому чаті в Telegram. Крім того, роботи можуть отримувати колекційні публічні імена.

Ще одне нововведення – в меню вкладень з’явилася швидка прокручування, достатньо потягнути блок з датою вниз. У невеликих групах з темами стався час, коли ваші повідомлення були прочитані іншими учасниками. Є й низка зовсім невеликих змін, стало простіше відкласти відправку повідомлень до моменту появи співрозмовника в мережі (досить затиснути кнопку відправки), при створенні групи тепер не обов’язково одразу додавати до неї учасників тощо.

За матеріалами https://tehnofan.com.ua/
Обговорити з іншими читачами:
Погода