Венсан Кассель у рекламній кампанії Prada

Міучча Прада та Раф Сімонс зібрали зірковий акторський склад для весняної рекламної кампанії Prada.

Коментарі 1294
У новій кампанії італійського бренду, знятій Девідом Сімсом, з'явилися видатні діячі кіноіндустрії, зокрема Венсан Кассель, Луїс Партрідж, Гантер Шафер і Летиція Райт, які позують перед камерою на тлі звичайних інтер’єрів офісу чи будинку.

Мінімалістичні зображення відверто підкреслюють особистість кожного персонажа, ніби це кадри з фільму або кадри зі знімального майданчика. Наприклад, Кассель сидить на краю ванни, його шкіряна сумка Prada виставлена на передньому плані. Шафер зображена дещо приголомшеною — її погляд трохи спрямований убік від камери.
Концепція кампанії нагадує шоу Prada весна-літо 2023, яке відбулося у вересні минулого року в Мілані, коли Прада та Сімонс співпрацювали з режисером Ніколасом Віндінґом Рефном у проєкті під назвою Touch of Crude. Режисер, який створив такі фільми, як "Дилер" і "Драйв", задумав захопливу інсталяцію та серію взаємопов’язаних короткометражних фільмів для антуражу шоу.

Італійський бренд не є новачком у кіноіндустрії, оскільки він часто шукав проривні таланти для своїх кампаній і грався з відеозасобами та кінематографічними відсиланнями. Упродовж багатьох років Prada залучав до співпраці таких акторів, як Віллем Дефо, Ітан Гоук, Дейн Де Гаан і Езра Міллер, Джефф Голдблюм і Рамі Малек.
За матеріалами https://vogue.ua/
Обговорити з іншими читачами:
Погода