Весь світ з Україною

#WorldForUkraine — міжконтинентальний флеш-моб для підтримки України у протистоянні з російською агресією.

Коментарі 3104

Йде шостий день повномасштабного наступу путінської армії на незалежні кордони України. Збройні сили України ведуть важкі бої проти російської навали, щоб захистити Україну і громадян. Мирне населення змушене переховуватися в бомбосховищах і підвалах. На вулицях лунають сирени і кулеметні черги. Вночі чути дитячий плач та запитання “коли це все закінчиться, мені дуже страшно”. Українці моляться за мужніх захисників, за свою сім`ю, своїх дітей.

Громадяни сподіваються на свою армію і дипломатів, які звертаються до світової спільноти за допомогою у цей важкий для України час. 

Америка, Канада, Франція, Ізраїль, Грузія, Сінгапур, Німеччина, Польща, Ірландія, Чехія, Італія, Іспанія, Австралія, Норвегія та багато інших країн піднімають блакитно-жовті стяги єдності і підтримки України.

Ми благаємо весь світ приборкати агресора, щоб захистити наше право на життя і свободу. Для цього створено глобальний проєкт #WorldForUkraine — це платформа, яка об’єднає весь світ, що обирає мир і справедливість.

Протести, демонстрації, флеш-моби, — інформація про всі активності проти агресора за кородоном - на інтерактивній мапі світу на сайті https://worldforukraine.net.

#WorldForUkraine — це люди, що вибрали свободу. Проєкт, покликаний морально підтримати українців у непростий період та вплинути на уряди держав, що обрали сторону агресора.

Поширюйте цю інформацію серед друзів та близьких за кордоном, щоб вони знали про ситуацію та допомогли Україні:

- якщо у вашому місті за кордоном відбувається політична акція на підтримку України, то відвідайте її та напишіть про це в соцмережах з геолокацією та хештегом #WorldForUkraine

- самостійно організуйте таку акцію на підтримку України за кордоном, публікуйте це в соцмережах з геолокацією та додавайте хештег #WorldForUkraine

- розішліть цю інформацію якомога ширшому колу людей, розповідайте друзям та близьким за кордоном про проєкт, діліться посиланням на сайт https://worldforukraine.net.

Чим більше людей за кордоном знатимуть про проєкт та про долю України, тим сильнішим буде наш тиск на схилення агресора до припинення бойових дій та відвоювання нашої свободи.

 video
За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода