Євген Зінченко і Діана Кондратюк стали авторами та ведучими проєкту «Коло спорту» на каналі «Дом»

На телеканалі «Дом» стартував спортивний тижневик «Коло спорту», авторами та ведучими якого є відомі журналісти Євген Зінченко і Діана Кондратюк. Новий проєкт каналу «Дом» виходить в ефір щоп’ятниці о 21:00.

Коментарі 1384

«Коло спорту» - це огляд актуальних спортивних подій, авторський погляд на тенденції сучасного спорту, а також ексклюзивні коментарі та інтерв’ю зі знаковими особистостями – спортсменами, чемпіонами, тренерами, менеджерами, посадовцями, на яких сьогодні лежить велика відповідальність за спортивне життя України в умовах війни.

«Спорт – це дуже велика й важлива частина життя. Це позитивні емоції, здобутки, енергія, які сьогодні так потрібні нашій країні. До України і наших спортсменів зараз особливе ставлення в усьому світі. Та й самі вони зараз по-іншому відчувають, що таке наш прапор, наш гімн. Коли дивишся на них на змаганнях, бачиш таку щиру гордість. Дуже хочеться поділитись цими моментами з українцями. Тож, «Коло спорту» дає всім шанувальникам можливість бути ближчими до наших спортсменів,  їхніх стартів, успіхів і перемог», - говорить автор і ведучий «Кола спорту» Євген Зінченко.

Також «Коло спорту» знайомитиме українців з новими іменами у різних видах спорту (серед них будуть навіть чемпіони), розповідатиме про те, як змінились наші спортсмени за час війни, що втратили і що здобули, як адаптуються до нових реалій. Адже сьогодні вони змушені тренуватися за кордоном, але подумки постійно бути з Україною.

«Ось, Олександр Усик нещодавно казав: «Так, ти готуєшся, але всі твої думки в Україні, і ти думаєш, що там твої рідні, що там відбувається у твоєму рідному місті». Тому нашим спортсменам зараз дуже непросто, але, мені здається, вони ще більше стали любити Україну», - ділиться своїми спостереженнями авторка і ведуча «Кола спорту» Діана Кондратюк.

Ведуча нового проєкту каналу «Дом» зауважує, що українські спортсмени сьогодні дуже багато розповідають про величезну підтримку, яку вони відчувають від колег про всьому світові. І про цю підтримку, і про протидію російським агресорам на рівні спортивного світу, спортивних організацій, окремих особистостей також йтиметься в «Колі спорту».

«Наші спортсмени зараз завжди на першому місці у світі. Наприклад, розповідали дівчата з синхронного плавання, що от вони приїжджають на змагання, де є інші чемпіони, інші спортсмени, а вся увага прикута до них. Всі запитують, як там у вас, пропонують допомогу… Це дуже підтримує»,  - розповідає Діана Кондратюк.

Одна з фішок проєкту - ексклюзиви від українських спортсменів. Так, у новому випуску «Кола спорту», який вийде в ефір 11 листопада о 21:00, на глядачів каналу «Дом» чекає ексклюзивний коментар української тенісистки Людмили Кіченок, яка разом з латвійкою Оленою Остапенко пробилась у півфінал парного Підсумкового турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) у Форт-Уорті (США). До Олени учасницею Підсумкового турніру від України була лише Еліна Світоліна, яка в 2018 році перемогла в одиночному турнірі. 

Перший випуск «Кола спорту»:

 video
За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода