Євген Зінченко покинув 1+1 Media за згодою сторін

Журналіст Євген Зінченко, колишній ведучий «ТСН-Проспорт», заявив, що йде з 1+1 Media, де пропрацював 21 рік.

Коментарі 5769
«Звільнення «за згодою сторін» відбулося не сьогодні, я кілька днів долав емоції та відчуття, щоб зараз сказати головне. Як я вдячний усім, хто допомагав робити мрію реальністю та бути щасливим. 21 рік разом з «1+1» (у всіх його проявах та частинах) це мій найбільший здобуток за рівнем зростання та досвіду», - написав журналіст.

Зінченко подякував колегам, з якими йому було приємно працювати, а також керівникам телеканалу, які свого часу «помітили і повірили».

«За 11 чудових років у «ТСН-Проспорт» дякую всім його людям…За 10 неймовірних, яскравих, складних, буремних, але таких цікавих років дякую людям Департаменту спортивних проектів. Ви найкращі», - написав Зінченко.

Журналіст додав, що його життя наразі змінилося. «Дивне відчуття. Я ніколи не був без роботи. Як каже трудова книжка, 31 рік поспіль…Звісно, я шукатиму. Сподіваюся, що й вона мене теж, бо я як завжди хочу, щоб це була мрія. Щоб душа раділа. Розум творив. Руки робили. Із тими самими секундами щастя та моментами успіхів. Нехай у мене вийде», - додав Зінченко.

За матеріалами glavcom.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода