Євген Зінченко стане ведучим спортивних новин на каналі «Україна 24»

З 20 жовтня на інформаційному каналі «Україна 24» відбудеться прем’єра — ефір загальнонаціонального каналу поповниться новинами спорту. Ведучим нових спортивних випусків стане відомий український журналіст Євген Зінченко.

Коментарі 1642

«Ми обіцяли, що осінній сезон збагатиться новими форматами. Тепер на «Україні 24» глядачі слідкуватимуть за головними спортивними новинами, дізнаватимуться всі деталі різноманітних спортивних змагань. Ведучим спортивних новин стане Євген Зінченко — авторитетний журналіст, який вміє експертно розповідати про спорт», — поділився головний редактор «Новинної Групи Україна» Юрій Сугак.

Канал «Україна 24» запускає актуальні спортивні новини України та світу, результати та розбори світових чемпіонатів, а також коментарі від найвідоміших фахових експертів.

Євген Зінченко — відомий український спортивний журналіст та ведучий, за плечима якого понад двадцять років професійного стажу.  Євген не дасть глядачам заблукати у потоці інформації та зробить акцент на по-справжньому важливих новинах.

«Старт нового етапу мого життя і кар'єри в професійній команді каналу «Україна 24» — велика можливість для розвитку, успіху й справжніх перемог. Новини спорту — це не просто кілька бадьорих хвилин про результати змагань, а історії сильних і талановитих людей, які запалюють наші серця. Ми з командою докладемо максимум зусиль, щоб кожен випуск запам'ятався глядачеві», — говорить Євген Зінченко.

Дивись спортивні новини. Знай все, що відбувається у світі спорту. Вирішуй, хто твій інформаційний чемпіон.

Найактуальніші новини спорту будуть виходити по буднях три рази на день о 9:35, 14:35 та 16:35.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода