Viasat повідомляє про зміну власності

Компанія очікує на включення своїх каналів до переліку дозволених для трансляції.

Коментарі 2379
Viasat World повідомляє про зміну власності в українського дистрибутора компанії ТОВ «Віасат Україна». Тепер 100% компанії належить британській компанії Viasat World Limited.

Також компанія проінформувала про ці зміни провайдерів у листі генерального директора компанії Бенджаміна Грукока.

У ньому йдеться, що Viasat World — це британська компанія, яка перебуває у власності вищого керівництва Сполученого Королівства.

5 квітня компанія повідомила про ці зміни Національну раду з питань телебачення та радіомовлення.

«Як наслідок, немає жодних обґрунтованих причин для обмеження розповсюдження телевізійних послуг, якими володіє Viasat World (Viasat World Channels). Національна рада вже отримала наші оригінальні заявки на додавання світових каналів Viasat як програм іноземного телемовника до Переліку», — йдеться в листі.

Компанія каже, що разом із заявками подала і підтвердження змін власності, які свідчать про вихід з російського ринку.

Керівник Viasat World переконаний, що тепер регулятор має підтвердити те, що канали компанії можуть відновити свою трансляцію на платформах. Мова про Epic Drama, Viasat Kino, Viasat Kino Action, Viasat Kino Comedy, Viasat Kino World, Viasat Explore, Viasat History, Viasat Nature.

«Будь-яка подальша затримка не має підґрунтя та матиме лише негативний вплив на ваші власні бізнес-операції та завдасть шкоди власним клієнтам», — йдеться в листі.

Бенджамін Грукок ще раз підкреслив, що кінцеві бенефіціари Viasat World — громадяни ЄС та Великобританії. А після вторгнення Росії в Україну компанія розірвала всі свої попередні комерційні угоди та не надає жодних послуг Російській Федерації й не отримує від неї доходів: «І жоден із каналів Viasat World не транслюється на цій території».

На підтвердження змін власності компанія надала витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Нагадаємо, медійний регулятор Національна рада з питань телебачення та радіомовлення 23 березня закликала провайдерів припинити транслювати Viasat World Limited, оскільки компанія має зв'язок з державою-агресором. Цей зв'язок виявило дослідження власності, про яке Нацрада розказала на своєму засіданні. Втім, саме питання на розгляд не виносили. Регулятор говорить, що не отримав усю необхідну інформацію щодо корпоративних та операційних змін від офіційного українського дистрибутора ТОВ «Віасат Україна». Відповідно, до переліку каналів, дозволених для ретрансляції, мовники Viasat не потрапили.

Правовласник згаданих каналів Viasat World повідомила партнерам, що не має жодних корпоративних чи комерційних зв’язків з Росією. Компанія каже, що про ці зміни інформувала Нацраду.

31 березня, коли набрав чинності Закон «Про медіа», великі провайдери почали відключати канали Viasat World.

За матеріалами detector.mediaОбговорити з іншими читачами:
Погода