Viber розширює можливості платформи для віддаленої роботи після оголошення пандемії

Від сьогодні кількість можливих учасників групових аудіодзвінків у Viber збільшується вдвічі − до 10 осіб одночасно. Компанія прийняла рішення про розширення ресурсних можливостей на тлі поширення коронавірусу і зростаючої потреби користувачів залишатися на зв'язку зі своїми колегами та рідними.

Комментарии 2133

«У цей непростий час ми прагнемо надати користувачам якомога більше способів залишатися на зв'язку цілими групами, не перебуваючи при цьому в одному місці фізично. На тлі поширення коронавірусу багато компаній вважають за краще перевести співробітників на віддалену роботу, і їм необхідна безпечна та надійна платформа для спілкування з рідними. Крім того, вони потребують можливості повноцінно працювати з будь-якої точки світу », - зазначає Офір Еял, операційний директор Rakuten Viber.

Усі особисті та групові чати Viber, дзвінки, повідомлення, фото й документи захищені наскрізним шифруванням. Viber не зберігає на своїх серверах контент, який передається у додатку. Ключі для дешифрування зберігаються тільки на пристроях самих користувачів і недоступні співробітникам Viber або третім особам.

ЗА матеріалами прес-релізу

Обсудить с другими читателями:
Погода