Viber запускає функцію надсилання файлів між бізнесами та користувачами додатку

Viber оголошує про запуск нової опції File Sharing (надсилання файлів), яка дозволяє корпоративним клієнтам і користувачам Viber обмінюватися різними типами документів безпосередньо в додатку.

Коментарі 1029

Rakuten Viber, провідний месенджер в Україні, запускає нову функцію - File Sharing. З її допомогою компанії, які використовують бізнес-повідомлення Viber для взаємодії зі своїми потенційними та чинними клієнтами, зможуть обмінюватися різними типами документів в рамках додатку. Чеки на покупку й оплату товарів і послуг, виписки з банківських рахунків, гарантійні документи та багато іншого - все це бренди зможуть відправляти своїм клієнтам в месенджері, без необхідності використовувати інший додаток і додатково запитувати про електронну пошту.

Функція File Sharing також доступна і користувачам Viber в спілкуванні з компаніями через двосторонні бізнес-повідомлення. Наприклад, в разі виникнення питань щодо використання або встановлення придбаного товару, покупець може звернутися до продавця, прикріпивши необхідні фото, відео або файл з інструкцією для допомоги у розв'язанні питання. Таким чином вся комунікація клієнтів і бізнесу разом з необхідними документами знаходиться в одному зручному каналі спілкування.

File Sharing підтримує передачу як найбільш часто використовуваних типів документів (.doc, .docx, .pdf, .xls, .xslx), так і спеціалізованих текстових і графічних файлів (.txt, .rtf, .dot, .dotx, .odt, odf, .fodt, .info, .xps, .pdax, .eps). Єдине обмеження в розмірі документа - він не повинен перевищувати 25 МВ. Всі документи, якими діляться компанії й користувачі, захищені наскрізним шифруванням за замовчуванням - у Viber немає доступу до інформації, що передається в повідомленнях і файлах.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода