Viber запускає функцію, яка дозволить створювати власні унікальні GIF

Тепер понад 1 мільярд користувачів додатку для обміну повідомленнями зможуть створювати власні GIF-файли у режимі бумеранг та реверс

Коментарі 1353

Rakuten Viber повідомляє про запуск своєї нової функції — створення GIF, яка дозволяє користувачам створювати веселі GIF та ділитись ними з друзями та близькими. Оскільки у всьому світі попит на платформи для обміну повідомленнями зростає, нова функція створення GIF у Viber є чудовим доповненням до групових відеодзвінків, які запустили минулого місяця, а також до групових чатів для до 250 учасників та групових аудіодзвінків для до 20 осіб. Функція створення GIF вже доступна на iOS та буде запущена на Android протягом наступних тижнів.

Часто можна почути про те, що важко вгадати чийсь настрій за текстовим повідомленням. Хоча іноді емодзі можуть у цьому допомогти, все ж існують певні обмеження в тому, що ми можемо передати у вигляді тексту. Нова функція створення GIF від Viber, разом з новою функцією створення стікерів, яка вже доступна на Android, зроблена з метою це змінити та зробити спілкування у текстовому вигляді ще точнішим та зрозумілішим, ніж будь-коли раніше.

У будь-якому чаті користувачі Viber можуть записати коротке відео на нову камеру додатка або обрати відео з галереї та перетворити його в нескінченний GIF у режимі бумерангу, пришвидшення або реверсу.

Для того, щоб зробити з відео новий GIF файл, користувачеві необхідно:

  • Обрізати відео, щоб залишити найцікавішу частину для GIF.
  • Обрати режим програвання GIF - від бумеранга з нескінченними повторами до реверсу, уповільнення та пришвидшення у 2 чи 4 рази.
  • Прикрасити новий GIF написами різних шрифтів та кольорів, а також дудлами чи стікерами.

“Сьогодні Viber прагне надати користувачам якомога більше можливостей проявити себе під час спілкування у додатку. Як у нас в компанії заведено казати — емодзі може замінити слово, але GIF або стікер може замінити ціле речення. Тепер з можливістю створювати власні GIF користувачі зможуть точніше та цікавіше передати власні думки” - стверджує операційний директор Rakuten Viber Офір Еял.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода