Viber запускає функцію зникаючих повідомлень у групових чатах

Функція дозволить налаштовувати час зникнення відправлених повідомлень від 10 секунд до одного дня з моменту прочитання. Завдяки новій функції скріншоти зникомих повідомлень будуть обмежені задля забезпечення приватності спілкування.

Коментарі 2106

Rakuten Viber, світовий лідер з обміну повідомленнями та голосової комунікації,  додає зникомі повідомлення у групові чати. Функція, що раніше була доступна лише у приватних чатах, тепер є й у групових.  Користувачі зможуть вмикати і вимикати функцію у нижньому меню.

Тепер можна обирати час, через який повідомлення зникне: 10 секунд, 1 хвилина, 1 година або 1 доба. Власники смартфонів із Android 6 або новішою версією ОС не зможуть пересилати, копіювати або робити скріншоти зникаючих повідомлень. А користувачам, що мають минулі версії Android або будь-яку версію iOS, у таких ситуаціях надійдуть сповіщення. Функція зникаючих повідомлень доступна також при обміні фото та стікерами.

Завдяки оновленій функції користувачі зможуть обирати, яку інформацію вони хочуть залишити у чатах для інших учасників, а яку – ні. Знайти важливе у чаті також буде значно легше, адже неактуальні повідомлення зникатимуть через встановлений користувачем час.

І для особистих, і для групових чатів Viber використовує наскрізне шифрування, що гарантує безпеку та конфіденційність спілкування у додатку. Функція зникаючих повідомлень – ще один дієвий спосіб забезпечити повну приватність користувачам в особистих та групових чатах.

“Конфіденційність користувачів Viber дуже важлива для нас. Саме тому для захисту даних ми використовуємо наскрізне шифрування, – зауважив Надав Мельник, віцепрезидент з розробки продукту Rakuten Viber, – Ми дуже раді, що люди можуть отримати у Viber максимальну конфіденційність і в особистих чатах, і в групових. Оновлення зникаючих повідомлень – це ще один крок для забезпечення захисту спілкування”.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода