Viber запускає групові відеочати для 20 осіб

Онлайн-зустрічі та групові заняття стають нормою в світі після пандемії COVID-19. Viber дає можливість користувачам додатку в усьому світі здійснювати групові відеодзвінки на смартфоні і комп'ютері

Коментарі 1366

В Viber скоро з'являться групові відеодзвінки необмеженої тривалості за участю до 20 осіб (на першому етапі запуску функції). Надихнувшись успіхом використання групових аудіозвонков, Viber розширює можливості для спілкування за допомогою відео, щоб задовольнити зростаючий попит на відеочати, які здатні замінити особисті зустрічі з сім'єю, друзями або колегами.

Соціальне дистанціювання і поступова адаптація до нової реальності змушують людей переосмислювати те, як вони взаємодіють один з одним. Платформа для онлайн-зустрічей необхідна всім: від бізнес-команд великих корпорацій до шеф-кухарів, які проводять кулінарні майстер-класи, і інструкторів з йоги. З груповими відеовикликами в Viber люди зможуть з легкістю виконувати всі ці завдання всередині програми, завдяки можливості трансляції екрана і відеоконференції на різних платформах - смартфоні або робочому столі. Функція групових відеодзвінків відмінно доповнює інші можливості програми для спілкування на відстані, такі як групчати для 250 осіб і аудіодзвінки на 20 осіб.

Щоб почати груповий відеочат, необхідно:

  • Натиснути кнопку «відео» у верхній частині екрану або просто запросити більше учасників в поточний відеодзвінок;
  • Насолоджуватися спілкуванням з друзями, рідними або колегами.

При групових відеодзвінках трансляція спікера відображається у всіх учасників бесіди. Крім того, при необхідності кожен учасник конференції може закріпити відео тієї чи іншої людини на своєму екрані смартфона, а також відключити у себе звук і / або відео і подивитися, чи зробили це інші.

«Ми раді, що скоро наші користувачі зможуть здійснювати відеодзвінки за участю до 20 осіб, і мають намір збільшити це число найближчим часом. Viber виконує важливу для суспільства задачу, актуальну сьогодні як ніколи, дозволяючи людям легко спілкуватися один з одним. У зв'язку з пандемією відеочати гратимуть в нашому житті значно більшу роль, ніж раніше, тому ми запускаємо функції, які об'єднують людей навіть на відстані », - прокоментував операційний директор Rakuten Viber Офір Еял.

 video
За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода