Viber запускає нові інструменти для боротьби зі спамом у додатку

Окрім інших функцій збереження конфіденційності, користувачі Viber зможуть автоматично фільтрувати повідомлення та вирішувати, хто може додавати їх до груп.

Коментарі 1231

Rakuten Viber, один із провідних світових додатків для легкого та безпечного спілкування, оголошує про запуск декількох інструментів, які зменшать розповсюдження спаму та забезпечуватимуть приватність завдяки налаштуванням та обмеженням пошуку користувачів за логіном. Функція буде захищена додатковими заходами безпеки відповідно до політики забезпечення конфіденційності Viber.

Через стрімкі зміни у всьому світі та збільшення ролі додатків для обміну повідомленнями у процесі комунікації, люди почали шукати додаткові способи розширення своїх соціальних зв’язків. Проте через велику кількість інформації, яка надходить щодня, ще одним першочерговим завданням стало захист від спаму та надлишкової інформації. А тому важливо знайти не просто інструмент пошуку контактів в інтернеті, але й зробити так, щоб він був безпечним та зберігав конфіденційність. Нові функції Viber розв'язують це питання.

Користувачі Viber зможуть самостійно вирішувати, хто може додавати їх до спільнот та групових чатів — будь-хто чи лише їх контакти. Щоб це змінити необхідно: перейти у розділ “Додатково” > “Налаштування” > “Конфіденційність” > “Групи” > “Список тих, хто може додавати мене до групових чатів”.

Окрім цього, запрошення до спільнот та групових чатів від невідомих користувачів Viber будуть автоматично надходити до нової теки із запитами на спілкування. Це дозволить структурувати основний список чатів та вберегти його від небажаних запитів.

Нова функція пошуку людей у ​​Viber відкриває нові можливості розширення соціальних контактів, без шкоди конфіденційності користувачів. Як тільки хтось шукатиме логін користувача у панелі пошуку Viber, він з’явиться в результатах пошуку разом з зображенням профілю. Задля збереження приватності, усі чати з контактами, знайденими за допомогою функції пошуку, будуть додатково захищені:

  • Номер телефону буде прихованим до того моменту, поки користувачі не захочуть це змінити.
  • Статус в Інтернеті буде прихованим.
  • Голосові та відеодзвінки будуть недоступними.

Якщо користувачі не хочуть, аби їх можна було знайти за допомогою функції пошуку, необхідно: перейти у розділ “Додатково” > “Налаштування” > “Конфіденційність” > “Дозволити пошук за логіном”.

Перш, ніж функція пошуку людей у Viber за логіном та тека с запитами на спілкування стануть доступними у всьому світі, їх спочатку протестують в окремих країнах.

"Користувачам необхідно розширювати власні соціальні зв’язки, однак не менш важливо вберегти себе й від спаму. Ми постійно працюємо над пошуком оптимальних рішень, як, наприклад, функцій, які ми зараз запускаємо. Вони допоможуть користувачам розширити власний світогляд без загрози безпеці та конфіденційності», — стверджує Офір Еял, операційний директор компанії Rakuten Viber.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода