Видавчинею та керівницею Vogue UA призначено Юлію Костецьку

Нагадаємо, що раніше цю посаду незмінно обіймала Олена Чернова. Її життя раптово обірвалося 12 січня цього року.

Коментарі 1818

«Медіа Група Україна» цінує все, що Олена зробила для Vogue UA. Юлія та Олена були колегами, партнерками та однодумницями — саме їх спільними зусиллями у співпраці з командою Vogue UA став одним із найкращих серед видань бренду в усьому світі.

Юлія Костецька має великий досвід роботи у медіаіндустрії. Останні роки вона займала посаду бізнес-директорки «Медіа Групи Україна», розвивала сейлз-хаус «Медіапартнерство» та рекламну агенцію «Медіа Партнерство Баінг». Раніше працювала у компаніях «Видавничий дім УМХ», «Бліц-Інформ», Atlantic Group LTD.

Юлія Костецька, видавчиня Vogue UA: «Повернутися до Vogue UA у ролі видавця — це відповідальність і велика честь для мене. Лідерські позиції та любов аудиторії до видання — безумовна заслуга команди Vogue UA під керівництвом Олени Чернової. Вона була моїм щирим другом і наставником, і я сердечно вдячна їй за 10 років плідної співпраці.

Олена занадто рано пішла з життя, проте залишила після себе високу місію Vogue UA, успіхи й здобутки, які ми разом із командою будемо примножувати й розвивати. Vogue UA і надалі створюватиме такі проєкти та ініціативи, що не тільки висвітлюватимуть моду, культуру та естетику сучасного життя в Україні і світі, а й сприятимуть розширенню географії українського культурного експорту на глобальному рівні.

Ми, Vogue UA, опинилися на новому рубежі і зустрічаємо нові виклики, що спричинила, зокрема, війна в Україні. Тож зобов’язані швидко реагувати на зміни настроїв у суспільстві, бути чутливими до потреб і цінностей наших читачів, підтримувати і надихати міжнародну спільноту на спільні активні дії задля наближення Перемоги».

Олександр Баринов, голова Наглядової Ради «Медіа Групи Україна»:

«Зараз, коли країна потерпає від російської агресії, сила і авторитет бренду Vogue набуває особливого значення: яскраві та емоційні проєкти нашої команди привертають увагу міжнародної культурної спільноти до подій в Україні і необхідності підтримувати боротьбу за свободу і життя українського народу».

Євгеній Бондаренко, директор «Медіа Групи Україна»:

«Для “Медіа Групи Україна” Vogue UA є важливою складовою медіа бізнесу, адже це взнаваний міжнародний бренд з 130-річною історією та беззаперечною репутацією, який за 10 років розвитку в Україні здобув любов та довіру багатомільйонної аудиторії. Опинившись на  інформаційному фронті війни в Україні, видання робить все, що може наблизити нашу Перемогу – розповідає правду про війну, підтримує українців патріотичними проєктами, а також публікує кращі матеріали англійською мовою, щоб тримати Україну у фокусі уваги міжнародної спільноти.

Я впевнений, що під керівництвом Юлії сильна та досвідчена команда професіоналів Vogue UA впевнено продовжить розвивати та розбудовувати медіаплатформу бренда Vogue в Україні.  Зі свого боку маю зазначити, що “Медіа Група Україна” у партнерстві з міжнародним медіахолдингом Condé Nast є і буде гарантом сталого розвитку бренда Vogue UA в Україні та світі».

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода