Видавець Forbes розглядає продаж бізнесу

Серед претендентів на покупку може бути Yahoo

Коментарі 1404
Фото: depositphotos.com
Фото: depositphotos.com
Видавець Forbes має намір продати свій бізнес. Подібні плани розглядаються через провал по виходу на біржу, пише газета The New York Times з посиланням на джерела.

Пропозиція з фінансовими показниками Forbes була поширена останніми тижнями серед медіакомпаній. Зазначається, що виручка за 2021 рік становила $200 млн, компанія отримала понад $40 млн прибутку. У зв'язку з цим видавець розраховує продати бізнес не менш як за $630 млн.

Серед претендентів на бізнес є і компанія Yahoo, яка раніше володіла Yahoo Finance, популярним фінансовим онлайн-ресурсом. У 2021 році його було продано приватній інвестиційній компанії.

Раніше Forbes Media оголосила про плани стати публічною компанією. Передбачалося, що видавець журналу об'єднається з компанією, яка вже вийшла на Нью-Йоркську фондову біржу і спеціально створена для подібних поглинань. Для операцій компанію оцінювали у $620 млн. Проте наприкінці травня від відповідних планів відмовилися.

Журнал було засновано 1917 року Берті Чарльзом Форбсом. У 2014 році гонконгська компанія Integrated Whale Media Investments купила 95% акцій Forbes, тоді компанію оцінили в $475 млн. В даний час бренд Forbes охоплює понад 150 млн читачів по всьому світу та видається більш ніж у 40 країнах.

Обговорити з іншими читачами:
Погода