Відомі телеведучі у святкових роликах ICTV розмірковують що таке незалежність

Канал ICTV запускає серію роликів до 25-річчя Незалежності України, в яких обличчя телеканалу діляться з глядачами своїми роздумами, що для них означає незалежність.

Комментарии 1400

У зйомках святкової промокампанії взяли участь Олена Фроляк («Факти»),  Оксана Гутцайт («Факти»), Петро Дем’янчук («Факти»), Андрій Ковальський («Факти. Спорт»), Антон Равицький («Ранок у Великому Місті») та Юлія Зорій («Ранок у Великому Місті»). Для ведучих ICTV незалежність – це насамперед свобода, рух уперед, політ душі, це право жити на своїй землі, здійснення мрій і, звісно, відповідальність.

«Незалежність – це ознака здоров’я і готовності до більшого, коли людина стає самостійною і самодостатньою, щоб бути рівною серед інших, –пояснює свої слова у відео ведучий «Ранку у Великому Місті» Антон Равицький. – Україна довгі століття йшла до мрії про незалежність. І зараз, коли настав час нових випробувань для нашої сили і волі – тим важливіше і відповідальніше, що ми захищаємо мрію багатьох поколінь – незалежність рідної країни».

«25-ту річницю незалежності України я зустрічаю в новому статусі. Тепер я батько, тому слово «відповідальність» набуло для мене нового значення, – розповідає  ведучий програми «Факти. Спорт» Андрій Ковальський. – Незалежність – це відповідальність за свого сина, за свою родину, за свою державу. Якщо ми будемо ставитися до своєї держави, як до рідної людини, – у нас безхмарне майбутнє. Не всі українці люблять свою Україну, як найріднішу людину. Але я вірю, що таких меншість, і наша молода ще держава має безхмарне майбутнє!», – переконаний Андрій Ковальський.

 video
 video
 video
 video
 video
По материалам пресс-релиза
Обсудить с другими читателями:
Погода
Effie