Вийшов комікс про добровольців ТРО

У мережі з’явився дев’ятий номер журналу соціального коміксу «Inker». Випуск присвячено реальним історіям з життя добровольців Сил Територіальної Оборони.

Коментарі 820

Чотири графічні репортажі про людей, які до 24 лютого 2022 року були підприємцями, фермерами, будівниками та не мали ніякого бойового досвіду, але не вагалися стати до лав оборонців. Попри війну головним героям та героїням цих історій довелося переживати власні драми і трагедії та розв'язувати особисті проблеми. 

Цей випуск створений спільно з українським видавництвом UAComix. 

Зміст номеру: 

«Фантом» — це непроста та вражаюча історія про хлопця, який в 2013 році служив у внутрішніх військах. Коли почався Євромайдан, його підрозділ отримав наказ охороняти адміністрацію Януковича. Всю зиму вони стояли у буферній зоні між протестувальниками та Беркутом”. Тоді, хлопцю добре перепало. Він розчарувався в омріяній роботі, в людях, в державі, для якої раптово став зрадником. Цим не могли не скористатися росіяни, які у 2014-му хотіли завербувати його для служби в окупованому Криму. Однак раптовий телефонний дзвінок друга розвертає життя Олексія на 180 градусів. 

Крім цього репортажу у номері «ТрО» можна знайти не менш приголомшливі історії:

Мальопис «Відьма» розповідає про жінку, яка в ці дні командує ротою ТрО на найгарячішій ділянці фронту та веде однойменний популярний блог у ТікТок.  З дитинства вона росте небайдужою до долі своєї країни: студенткою виходить на Євромайдан, а з весни 2014-го працює у підпіллі на Сході. Саме тоді в її житті з’являється “Тінь” – таємнича постать з українських спецслужб. Повернувшись до мирного життя, Ольга створює родину та успішний адвокатський бізнес. У лютому 2022-го вона не звертає уваги на новини та мріє про шашлики на “травневі”. Аж тут “Тінь” знову з’являється в її житті.

«Станція Перемога» – це мальопис, що знайомить нас із Валерієм, який більшість свого життя шукав себе та своє місце у житті. До війни хлопець працював на важкій, малооплачуваній роботі, у будівельному магазині батька. Він сам не помітив, як опинився на заробітках у Харкові. Проте, коли 24 лютого почалася повномасштабна війна, хлопець розуміє, що настав момент, коли він дійсно потрібен. Так Валерій опинився у підрозділі ТрО, що дислокувався біля станції метро «Перемога». Раптом, у цьому коловороті подій та облич він помічає сміливу та бойову працівницю метрополітену, з якою у нього зав’язуються особливі стосунки.

«Як “селюки” Балаклію боронили»  — це мальопис про групу друзів із Харківщини, які до війни переважно займалися сільським господарством. “Гном” — працював начальником в геофізичній галузі.  “Фермер” був землеробом. “Баламут” — вирощував свиней.  Проте, коли почалося повномасштабне вторгнення, групі «Селюків» довелося відкласти свою звичну роботу та взяти до рук зброю. Саме тут і стали у пригоді їх сільські навички.

Прочитати випуск можна тут: https://inker.world/terytorialna-oborona/ 

За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода