Вийшов новий рекламний ролик HELL з Брюсом Віллісом

Тепер Брюса Вілліса можна побачити не тільки з HELL ENERGY, але і з напоєм HELL ENERGY Coffee - у новому рекламному ролику.

Коментарі 4217

Актора супроводжує гарна молода жінка. Рекламний ролик, знятий в Нью-Йорку за участі голлівудської зірки, транслюватиметься сьогодні на телебаченні та у соціальних мережах вперше.

HELL ENERGY і Брюс Вілліс вдруге об'єдналися задля реклами. Актор дав згоду залишитися обличчям бренду ще на два роки. Компанія HELL, яка експортує продукцію в більш ніж у 50 країн світу і є лідером на ринку в декількох з них, також підписала контракт із Зулейкою Ріверою, яка здобула титул найкрасивішої жінки  в світі та зіграла головну жіночу роль у найпопулярнішому музичному відео всіх часів «Despacito» з 6,7 мільярдами переглядів.

Кампанія спрямована на популяризацію не тільки напоїв HELL ENERGY, але й HELL ENERGY Coffee - лінійки холодної кави, що дебютує на міжнародному ринку в цьому році. Рекламний ролик був знятий на вулицях Нью-Йорка і в розкішній квартирі на 52-му поверсі. Зйомки проводилися у співпраці з тією ж американською продюсерською компанією, що й попередні, тому під час роботи актор зустрівся зі «старими знайомими» з HELL і знімальної групи. Як і на попередніх зйомках,  він продемонстрував найвищий професіоналізм, а також блискуче почуття гумору.  

 «Цього року зйомки проходили в прекрасному місці, нам було дуже весело і все пройшло добре. Незважаючи на те, що в заключну сцену попереднього ролика ми включили невеликий прикол, де Брюс по-змовницьки посміхається, цей ролик виглядає зовсім інакше. Крута і чарівна особистість Брюса ідеально вписується в нашу концепцію, і у Зулейці  ми знайшли для нього ідеальну партнерку», - розповів про зйомки реклами Пітер Пантле, директор з міжнародних комунікацій і маркетингу HELL ENERGY.

Кампанія, схвалена Брюсом Віллісом, стартує по всьому світу в середині травня. Рекламу можна переглянути за посиланням: www.hellenergy.com/bw_tvc_ua.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода