Виконавчий директор Олександр Лієв припиняє роботу на Суспільному

Виконавчий директор Олександр Лієв припиняє роботу в Національній суспільній телерадіокомпанії України. Про це він повідомив сьогодні, 4 березня, на спільній зустрічі з колективом керівників телерадіокомпанії.

Комментарии 2501
"Я звільняюся з посади виконавчого директора Національної суспільної телерадіокомпанії України. П’ять років тому, у квітні 2014 року, на запрошення Зураба Аласанії я долучився до створення Суспільного мовлення тоді ще в ролі першого заступника гендиректора Національної телекомпанії України. Складний, масштабний, актуальний та цікавий кейс. Останні півтора року я відповідав за важливий етап реформи — нам треба було об’єднати 31 державну телерадіокомпанію в єдину Суспільну, провести оптимізацію структури та видатків на її утримання. Роль виконавчого директора була потрібна для координації цих масштабних змін. Цей етап завершено. Планово розпочинається наступний етап реформи, для цього в компанії вже затверджена нова структура управління, яка не передбачає посади виконавчого директора. Власне цим і пояснюється моє звільнення.

Компанія готова до наступних кроків розвитку: ухвалити річний план, фінансування цього року з державного бюджету на чверть більше, ніж минулого, очікується зростання комерційних надходжень, а витрати на утримання значно скоротилися — усе це є запорукою результативного 2019 року.

Я й далі вболіватиму за команду Суспільного мовника. Вірю в цю команду. Вірю в Зураба, він чесна людина, а його негнучкість (яка багатьох дратує) є надважливою рисою для очільника Суспільного мовника особливо у виборчий рік. Дякую! Ідемо далі!" — сказав Олександр Лієв.

Голова правління Зураб Аласанія подякував Олександру Лієву за сумлінну та нелегку роботу під час першого етапу реформи Суспільного, він відзначив високу ефективність виконавчого директора як кризового менеджера:
"Олександр Лієв — висококласний управлінець і справжній професіонал своєї справи. Реформа була дуже непростою, телерадіокомпанія мала великі виклики й випробування, та він завжди сумлінно робив свою роботу, не зупинявся перед труднощами. Саме виконавчий директор був тією фігурою, що координувала багато адміністративних процесів. Я б сказав, Олександр став для компанії не лише виконавчим, а й кризовим менеджером. Вдячний за всю роботу й той шлях, що ми пройшли разом", — сказав голова правління.

За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода
Effie