«Вимагаю особистих вибачень». Фани Гри престолів побачили у твіті натяк на ремейк восьмого сезону

В офіційному Twitter популярного серіалу Гра престолів з’явився твіт, який шанувальники шоу сприйняли як натяк на ремейк спірного восьмого сезону

Коментарі 1159
«Winter is coming (Зима наближається)», - такий твіт у вигляді часто вживаної в серіалі фрази з'явився в акаунті Гри престолів. На даний момент пост зібрав майже 180 тис. лайків, 34 тис. ретвітів і безліч коментарів.
Багато коментаторів сподіваються, що таким чином творці шоу анонсують створення альтернативного фіналу, оскільки існуючий, як відомо, не виправдав очікувань багатьох глядачів.
«Виправте 8-й сезон. Ви зможете це зробити за три епізоди», - написав у Twitter письменник Джон Хорнор Джейкобс.
Деякі вимагають офіційних вибачень. «Якщо HBO хоче, щоб я подивився спін-офф Гри престолів, я вимагаю особистих вибачень за 8-й сезон. Шрифт 12 pt, подвійний інтервал, жодних смайликів на полях», - написав репортер New York Times Естед У. Херндон.
Найбільш незадоволені фани вважають, що фінал шоу неможливо спокутувати. «Зима ПРОЙШЛА. ВИ ПРОДУЛИ», - написав один коментатор.«Ага, я не поведусь на це знову», - пише спортивний коментатор Клінт Еванс.
А деякі все ж захищають творців _Гри престолів._ «Будь-хто, хто думав, що у ГП буде щасливий кінець, має серйозні проблеми з критичним мисленням. Це було ідеально», - пише коментаторка.
Нагадаємо, HBO оголосила про плани масштабного святкування 10-ї річниці з моменту виходу першої серії Гри престолів. Серед іншого, до святкування Залізної річниці буде випущено яйце Фаберже, натхнене Дейенеріс, вартістю 2,2 млн доларів.

За матеріалами nv.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода