Виноробня "Князя Трубецького" після російської окупації міняє назву

Виноробня "Князя Трубецького", розташована в селі Веселе Херсонської області, вирішила змінити назву на Stoic Winery.

Коментарі 775
Про це повідомило профільне видання "Напої. Технології та Інновації".

"З перших годин війни історична будівля шато Трубецького була окупована. Дотепер вона щоденно страждає від наслідків російських боєприпасів... Третя війна в історії шато Трубецького стала поштовхом до змін. Виноробню вирішили перейменувати на Stoic Winery, щоб віддати належну шану філософії стоїцизму та показати, що жодні випробування не зможуть зупинити виробників у бажанні робити краще вино", - розповіли в компанії.

Назву Stoic ("стоїк") аргументували тим, що стоїцизм – це філософія самоопанування, наполегливості, прийняття ситуації та прагнення до кращого, незважаючи на події.

Виноробня потрапила під окупацію на самому початку російського вторгнення. Її звільнили тільки в листопаді 2022 року, коли росіян повністю витіснили з правого берега Дніпра. Після нападу Росії на Україну шато було серйозно пошкоджене, а відновлення займе багато часу та зусиль.

"Ми поважаємо історію та діяльність нашого засновника, російського князя Трубецького, але вважаємо, що наша ідентичність та майбутнє не повинні бути пов’язані з російським князем", – заявила компанія.

"Перейменування є першим кроком до мети та нової історії. Наше стратегічне завдання – відновити виробництво високоякісних вин в історичному шато з урахуванням усіх сучасних надбань світового виноробства. Першочергове завдання, звісно, – відновити виробництво і продаж вин", – додають у компанії.

За матеріалами delo.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода