Vintage та Artwinery розвивають культуру презентації ігристих вин в Україні

Vintage разом з брендом Artwinery запустили новий сайт, за допомогою якого хочуть розвивати культуру презентації ігристих вин в Україні і більш вдумливого вибору напоїв.

Коментарі 1701

У європейських алкогольних брендів здавна у культурі якісна презентація своїх напоїв.

Разом з брендом ігристих вин Artwinery Vintage хочє розвинути це і в Україні. Тим паче, коли мова йде про напої, виготовлені за особливими технологіями.

Чи знали ви, що виробництво Artwinery — найбільше у Східній Європі та єдине в Україні, де ігристі вина створюються за класичними методами Шампенуа? Цей метод заключається у тому, що повторне бродіння вина і насичення його бульбашками здійснюється природним шляхом виключно в пляшці.

В результаті дослідження виявилося, що в Україні більшість споживачів обирають ігристе за етикеткою. Разом з Артвайнері хочемо змінити це і розвинути культуру більш вдумливого вибору ігристих вин: за витримкою.

Ми створили легкий бульбашковий сайт, який одразу переносить у атмосферу свята і теплих приємних моментів.

Зробили акцент на side bar з витримкою. Оскільки від терміну витримки залежать якість та смакові властивості напою. Додали зручні фільтри і навігацію для швидкого пошуку і вибору напоїв.

А завдяки віжуалу підкреслили декілька особливих моментів життя, що зазвичай супроводжуються ігристим. Наприклад, купівля будинку, чи дівоча вечірка, чи сімейне святкування. Все це об’єднує тепла атмосфера серед близьких людей.

І найголовніше — тепер доступна функція купити ігристе онлайн з доставкою.

«Пандемія та її наслідки поставили бізнес перед вибором – розвиватися і відповідати потребам споживачів або ж втрачати значну долю ринку. Люди більше не хочуть витрачати час на черги і людні супермаркети, віддаючи перевагу онлайн покупкам з дому чи офісу» – коментує Ігор Толкачев, генеральный директор Artwinery. 

Зараз ще допрацьовуємо 2 унікальні фічі, які, будуть суттєво відрізняти цей сайт від інших гравців ринку.

«Створити інтернет-магазин для монобренду —- це завжди цікавий і водночас серйозний виклик. Тому що перед нами стоїть задача показати бренд по-новому для споживачів. Ми зробили акцент на інтерв’ю з цільовою аудиторією. Та дослідили все, починаючи з того, як користувачам комфортно робити покупки на сайті, і закінчуючи тим, як вони сприймають дизайн проекту в цілому» — розповідає Олена Корнева, Chief Project Officer Vintage.

 video
За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода