Visa представляє культовий бренд для людей і компаній у будь-якій точці світу

Багаторічна еволюція бренду підкреслює силу, масштаб і надійність глобальної мережі Visa, що забезпечує рух грошових коштів в сучасному світі і розширення доступу до світової економіки

Коментарі 1767
У всьому світі Visa асоціюється з довірою, безпекою і новими можливостями, які дає розвиток електронних платежів. Саме їх уособлює бренд компанії для мільйонів людей у різних регіонах світу. Наприкінці 2021 року ми представимо перші результати багаторічної еволюції нашого культового бренду, включно з оновленими кольорами, які уособлюють діджіталізацію Visa, а також новий символ бренду, в дизайні якого відображені ідеї, що втілюють принципи Visa. (Ілюстрація: Business Wire)
У всьому світі Visa асоціюється з довірою, безпекою і новими можливостями, які дає розвиток електронних платежів. Саме їх уособлює бренд компанії для мільйонів людей у різних регіонах світу. Наприкінці 2021 року ми представимо перші результати багаторічної еволюції нашого культового бренду, включно з оновленими кольорами, які уособлюють діджіталізацію Visa, а також новий символ бренду, в дизайні якого відображені ідеї, що втілюють принципи Visa. (Ілюстрація: Business Wire)

Компанія Visa, глобальний лідер на ринку електронних платежів, презентувала перший етап стратегії розвитку свого бренду під гаслом Meet Visa, який підкреслює різноманіття можливостей її мережі та її зобов'язання по розширенню доступу до світової економіки. Еволюція бренду є невід'ємною частиною бізнес-стратегії компанії. Її початковий етап супроводжується запуском глобальної маркетингової кампанії, мета якої – знайомство з оновленим фірмовим стилем бренду.

 video

Visa була заснована більше 60 років тому, тоді мало хто міг уявити собі світ без готівки і чеків. Ідея створення цифрових платежів, які були б більш безпечними, надійними і зручними, народилася з простого питання: що, якщо гроші стануть повністю електронними? Сьогодні Visa продовжує задавати тренди в розвитку електронної торгівлі та відкривати можливості своєї глобальної мережі для людей і компаній в будь-якій точці світу.

«Людям здається, що вони “знають” про Visa все. Споживачі і компанії довіряють силі логотипу з чотирьох букв, кожен раз, коли відкривають гаманець, розплачуються у звичайному магазині або онлайн. Однак вони часто не знають, що проведення кожної транзакції стає можливим завдяки роботі величезної команди людей, які разом з нашими партнерами створюють зручні платіжні рішення», – сказала Лінн Біггар, виконавча віцепрезидентка і директорка з глобального маркетингу Visa. – «Ми прагнемо до того, щоб люди бачили у Visa щось більше, ніж просто карткову компанію, і сприймали її як надійну мережу, яка допомагає розвитку торгівлі».

Visa допомагає руху грошових коштів на глобальному рівні і сприяє зростанню електронних платежів за допомогою як фізичних, так і цифрових банківських карт. Мережа Visa, яка була створена для розширення доступу людей і компаній до світової економіки, об'єднує 3,6 мільярда одиниць облікових даних, більше 70 мільйонів торгових пунктів, десятків тисяч партнерів, щорічно забезпечуючи платежі і перекази на суму понад 11 трильйонів доларів[1]. Тільки за останні п'ять років Visa інвестувала дев'ять мільярдів доларів у технології, які сприяють розвитку світової торгівлі та вдосконаленню продуктів, послуг для власників карток. Visa допомагає фрілансерам отримувати оплату в режимі реального часу, власникам карток – відправляти і отримувати перекази між мільярдами карток і рахунків по всьому світу, а компаніям – здійснювати великі міжнародні перекази. І це лише мала частина її можливостей.

Перший етап еволюції Visa включатиме:

Фільми про еволюцію бренду Visa, які допомагають оцінити масштаб мережі компаній. Visa представляє короткометражний фільм режисера Маліка Хасана Сайїда, створений глобальним креативним агентством Visa Wieden+Kennedy. Він познайомить глядачів з Visa – мережею, що працює для всіх. Основний фільм доповнює серія відеороликів і фотоматеріалів, що показують масштаб компанії Visa. Вони допоможуть дізнатися, як компанія забезпечує доступ до своїх послуг і робить відчутний внесок у розвиток торгівлі. Креативна команда, яка крім Сайіда включала також фотографа Кaміллу Фалькес і аргентинських режисерів Брайана Казеза, Пато Мартінеса і Франсіско Кантона з команди Pantera&Co., змогла максимально яскраво розкрити такі теми:


[1] Visa Financial Analysis

 Більш гнучка система оплати
 Підключення малого бізнесу до глобальних маркетплейсів
 Розробка рішень, які дозволять у майбутньому платити за покупки за допомогою цифрової валюти
 Розширення доступу до платежів для тих, хто працює за сумісництвом

Новий фірмовий стиль Visa - символ змін. Visa уособлює собою довіру, безпеку, визнання та інклюзивність. Ці ключові цінності, як і мета розширити доступ до світової економіки якомога більшій кількості людей і компаній, знайдуть відображення у новому фірмовому стилі бренду, створеному в партнерстві з провідним світовим дизайнерським бюро Mucho, повномасштабний запуск якого відбудеться цього року. Новий образ бренду, разом зі зміненою кольоровою гамою і спеціально розробленим шрифтом, включатиме оновлений символ бренду, що більш чітко виражає цілі компанії.

Протягом 2021 року оновлений бренд Visa буде представлений у більш ніж 200 країнах і

територіях, де працює компанія. Новий бренд об'єднає всі бізнес-напрямки компанії, зокрема:

  • Споживчі платежі, покликані розширити доступ та перевести 17 трильйонів доларів платежів, що здійснюються у світі за допомогою готівки та чеків, у електронний формат.
  • Нові потоки платежів, включно з транскордонними платежами між фізичними особами та низкою додаткових послуг, які допомагають компаніям приймати найбільш ефективні рішення; пошуком нових можливостей для зростання і підтримкою нашої місії щодо створення найбільш безпечної, стійкої і надійної мережі.
  • Різноманітність пропозицій і рішень завдяки розвитку партнерств з фінтех-компаніями і відомими брендами, розвитку відносин з урядами по всьому світу і впровадженню інноваційних технологій.

«Еволюція бренду відображає сміливі амбіції Visa, наші цінності й цілеспрямування, – продовжила Лінн Біггар. – Світ відкривається знову, і в ньому з'являється безліч нових засобів руху грошових коштів, відтак, зараз саме час продемонструвати, яку роль у цьому процесі відіграє бренд Visa, і що ми можемо запропонувати людям, бізнесу й економіці».

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода