Visa та Ощадбанк разом із Havas Engage показали як перетворити смартфон на POS-термінал

В еру смартфонів та постпандемічну реальність більшість людей схильні мінімізувати соціальні контакти та кількість готівки. І через це іноді виникають труднощі з оплатою послуг чи товарів. Наприклад, на точках вуличної торгівлі, або ж у майстрів краси, де усі звикли до готівкового розрахунку через відсутність терміналів.

Коментарі 1468

Саме для підприємців малого та середнього бізнесу Visa та Ощадбанк запустили сервіс ОщадPay, що перетворює звичайний смартфон на POS-термінал. А команда Havas Engage створила серію роликів для соціальних мереж, які пояснили принцип дії та переваги нової технології. За основу історій взяли ситуації, у яких герої надають послуги чи продають товари, а платежі приймають на свій телефон. Клієнти героїв - молоді люди, які звикли розраховуватися телефонами й годинниками та майже ніколи готівкою. Через це вони іноді не можуть придбати свіжий аспарагус на базарі, сплатити за послуги у сфері обслуговування, або шукають у кого розміняти гроші, бо в кур’єра немає здачі.

“ОщадPAY – інновація на ринку платежів, тож для нас було принципово важливо, щоб комунікація була простою, зрозумілою та запам’ятовувалася з першого погляду. Кожен ролик пояснює переваги сервісу коротким меседжем: тапай за мобільність, тапай за зручність, тапай за майбутнє. Це не перший наш спільний проект з Havas Engage, тому ми надали команді високий ступінь свободи у баченні того, як повинен виглядати кінцевий результат”, - коментує Катерина Дубина, директор департаменту маркетингу Ощадбанку.

Цей кейс - особливий для команди, адже всі 3 ролики відзняли на території офісу Havas Creative Group Ukraine, до якої входить агентство Havas Engage. Це дозволило оптимізувати бюджет продакшену та реалізувати проєкт у мінімальні строки. В одному з кабінетів влаштували кабінет манікюру, на терасі побудували імпровізований ярмарок, а перед входом до бізнес-центру знімали кур’єра служби доставки :)

 video

Команда

Ощадбанк

Катерина Дубина, Директор департаменту маркетингу

Юрій Мисан, Начальник відділу маркетингових комунікацій департаменту маркетингу

Havas Engage

Уляна Антипенко, Event Director

Олена Гончаревська-Юхова, Art Director

Константин Мельников, Copywriter

Студія RLM media production

Дмитро Винокуров, Producer/Director

Олексій Лубенский, D.O.P.

Сергій Седрик, Writer

Семен Дойков, Art Director

Олександра Рязанцева, Style

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода