Visa та Portmone.com інтегрували у Viber Person-to-Person грошові перекази для українських клієнтів

Рішення дозволяє власникам карток здійснювати легкі та безпечні грошові перекази через Viber месенджер

Комментарии 1338
Платіжна технологічна компанія Visa та Portmone.com, провідний постачальник платіжних послуг в Україні, сьогодні оголосили про комерційний запуск бота Person-to-Person, який надає власникам карток можливість швидко та надійно здійснювати грошові перекази за допомогою популярного додатку з обміну повідомленнями Viber.


Тепер за допомогою цього рішення власники карток можуть надсилати гроші протягом декількох секунд своїм друзям і родичам. Віднині доступні різні сценарії відправлення грошей – перекази з картки на картку, з картки на номер телефону. Для власників карток Visa діє спеціальна пропозиція: вони можуть відправити гроші з допомогою цього бота без комісії до кінця жовтня.

Спробуйте переслати гроші друзям або рідним в три простих кроки:

  1. Скануйте QR-код;
  2. Додайте платіжну карту в бот;
  3. Відправляйте і отримуйте гроші.

«Запуск Person-to-Person переказів у Viber знаменує собою важливий крок у діджиталізації кожного аспекту повсякденного життя. Завдяки такому рішенню Visa переносить найкращі у своєму класі та найзручніші грошові перекази між людьми до нового середовища – платформ месенджерів, що є дуже популярними серед власників карток Visa», – зазначив Уттам Наяк, Старший віце-президент із push-платежів та послуг із доданою вартістю Visa у регіоні Центральної Європи, Ближнього Сходу і Африки.

«Portmone.com завжди шукає нові можливості для наших клієнтів, які можуть спростити їхній платіжний досвід і звільнити час для важливих речей. Наш бот для P2P-платежів буде легко доступним для більш ніж 90% користувачів смартфонів – аудиторії Viber в Україні. Немає необхідності встановлювати будь-які нові додатки для відправки грошей, це просто, як 2+2. Ми запрошуємо банки та інших партнерів приєднатися до нас, розширюючи цю нову технологію», – сказав Святослав Комаха, генеральний директор Portmone.com.

Рішення P2P-переказів коштів між учасниками Visa було розроблене стратегічним партнером Visa – Middleware Inc. Рішення базується на Visa API і може бути розширене додатковими сервісами, такими як видача цифрових карт, QR-платежі, лояльність тощо. P2P Bot як white-label рішення є масштабованим і може використовуватися будь-яким банком або партнером Visa по всьому регіону CEMEA. Наступним кроком цей бот буде запущений в месенджері Telegram.

«Це наш найшвидший проект. P2P-бот із грошових переказів був створений, протестований і запущений протягом лише кількох тижнів», – прокоментував Олександр Вітязь, генеральний директор і засновник Middleware Inc.

За матеріалами прес-релізу.

Обсудить с другими читателями:
Погода