ВКонтакті може припинити роботу через брак мережевого обладнання

Компанія VK опублікувала звіт за перші три місяці 2022 року. У ньому вона висловлює серйозні побоювання щодо можливості продовжувати роботу.

Коментарі 2251
У березні компанія демонструвала рекорд за рекордом. Блокування популярних соціальних мереж Facebook та Instagram змусило російських користувачів повернутися у ВКонтакті. Аудиторія ресурсу перевищила позначку в 100 млн користувачів на місяць, платформа VK Відео фіксувала понад два з половиною мільярди переглядів щодня.

Але такий потік потребує стабільної інфраструктури. А з цим у російських компаній зараз погано через санкції. Обмеження постачання комплектуючих призводить до збою у найбільших телеком-компаній. І якщо навіть абоненти мобільного зв'язку мають обмеження, у соціальної мережі тим більше будуть проблеми.

У своєму звіті VK повідомила про можливі збої та припинення роботи певних сервісів і послуг, якщо російська інфраструктура не зможе задовольнити попит, що збільшився, на поставки мережевих і серверних потужностей.

Крім цього, компанія вказує на проблеми при рекрутинг нових співробітників через зростання конкуренції в російській інтернет-індустрії.

За матеріалами https://techno.nv.ua/
Обговорити з іншими читачами:
Погода