Влад Галяпа, креативний і новий Managing Director provid

На початку року команду provid очолив Влад Галяпа, який до цього обіймав посаду креативного директора.

Коментарі 930

Уперше Влад прийшов в агентство у 2008 році на позицію копірайтера та згодом виріс до креативного директора. На сьогодні його досвід становить 15 років у сфері комунікацій, 14 із яких він провів саме в provid. 

За цей час Влад встиг попрацювати з проєктами у всіх сферах бізнесу, від фінансів и ритейлу до соціальних ініціатив. У його активі понад 53 українські й міжнародні нагороди та безліч крутих кейсів, як-от роботи для UNHCR, WWF Ukraine, Transparency International, Eldorado.ua, МКІП тощо. Також він відповідав за такі гучні проєкти, як айдентика до 30-річчя Незалежності України, айдентика першого Дня Української Державності та шрифт Russian Bullet.

«Спершу в мене до власне креативу додалось управління креативом, а тепер до управління креативом додалось управління загалом (сподіваюся, без втрати креативу). Тобто відбувається цілком органічна еволюція: креатив та управління у квадраті. До того ж provid для мене дуже важливе та цінне місце, тож я навіть не роздумував, де ще проходити таку еволюцію, як не тут. 

Є відомий вислів: You miss 100% of shots you don’t take. Я під ним повністю підписуюсь».

provid — українське агентство комунікацій, створене у 1994 році як перше в Україні рекламне агентство повного циклу. Сьогодні provid належить до групи агентств agama. Одна з найбільш нагороджуваних креативних команд, яка зібрала у своєму активі понад 100 національних і міжнародних нагород. У 2017 році provid увійшов до десятки найефективніших агентств світу за рейтингом EFFIE Awards. 

У 2021 році provid розробив айдентику до 30-річчя Дня Незалежності України — один із найвідоміших символів року.

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода