Влад Яма офіційно став обличчям телеканалу «1+1»

Сьогодні «1+1» офіційно оголосив, що Влад Яма став обличчям телеканалу та частиною команди «1+1 Продакшн», тому зовсім скоро на глядачів чекає багато сюрпризів від зіркового хореографа.

Комментарии 2685
Так, у другому сезоні легендарних оновлених «Танців з зірками» Влад Яма знову посяде почесне крісло судді, а також візьме участь у інших проектах «1+1»:

«Я дуже радий, що «Танці з зірками» продовжили на другий сезон, адже це говорить про якісну роботу всієї команди. Більше того, я щасливий мати можливість знову прожити історію «Танців з зірками». Завжди жартую, що про цей проект я знаю, якщо не все, то дуже багато: випробував себе і на паркеті, і у суддівському кріслі. Мої вимоги до зіркових пар залишаються таким ж високими, адже цієї осені танцівники поставили високу технічну планку, також пріоритетними є стосунки всередині пари та щирість на паркеті. Для мене є великою честю стати обличчям «1+1», адже ще під час зйомок «Танців з зірками» та «Модель XL» я був приголомшений професійністю команди та любов’ю до всього, що вона створює», - сказав танцівник.

За час свого суддівства у «Танцях з зірками» та реаліті-шоу «Модель XL» виробництва «1+1 Продакшн» Влад підкорив глядачів своєю щирістю, професійністю та почуттям гумору. Кожного разу відомий хореограф знаходив влучні коментарі як для зіркових пар на паркеті, так і для моделей плас сайз на подіумі. А також полонив серця своїх шанувальників креативним підходом до суддівства.

Нагадаємо, після високих рейтингів «Танців з зірками» телеканал «1+1» вирішив продовжити легендарний проект на другий сезон, який глядачі побачать вже восени 2018 року. Фінальний епізод «Танців із зірками» пройшов з рекордною часткою за сезон проекту – 21,9% за аудиторією 18-54 (Україна) і 24.7% - по 18-54 (50К +). Середня частка сезону «Танців із зірками» склала 18.6% за аудиторією 18-54 (Україна) і 21.2% - по 18-54 (50К +). Таким чином, випуски «Танців із зірками» очолили ТОП найбільш рейтингових телепродуктів на українському ТБ в осінньому сезоні 2017 року.

За матерiалами прес-релизу
Обсудить с другими читателями:
Погода