Владислав Грузинський долучиться до запуску нової суспільної студії

Генеральний продюсер інформаційного мовлення Владислав Грузинський долучиться до запуску нової суспільної студії на посаді відповідного продюсера в дирекції телебачення. Про це голова правління UA: Суспільне мовлення Зураб Аласанія повідомив колективу 20 грудня під час зустрічі.

Комментарии 1234
Голова правління зазначив, що запуск прямоефірної студії наразі є пріоритетом для Суспільного, тому цей процес має курувати продюсер із відповідним досвідом:

«Наразі основним пріоритетом компанії є запуск нової суспільної студії. Це масштабний проєкт, який дасть змогу ребрендованому телеканалу UA: ПЕРШИЙ цілком змінити сітку мовлення й щоденно працювати в прямому ефірі не лише в новинах та спецтрансляціях, а й мати постійні тематичні дискусії і прямоефірні програми в ранковому, обідньому й вечірньому слотах. Владислав має великий досвід із налагодження таких виробничих процесів, він перебудував роботу новин. Крім того, на сьогодні новини на Суспільному є зразковим контентом із погляду дотримання стандартів, це визнають зовнішні експерти й незалежні моніторинги. Тож правління запропонувало Владу посаду продюсера суспільної студії в дирекції телебачення, щоб запустити цю нову студію та налагодити процеси роботи команди», — розповів Зураб Аласанія.

Владислав Грузинський подякував колективу департаменту інформаційного мовлення за спільну роботу й окреслив свої перші кроки на новій посаді продюсера суспільної студії:

«Я вдячний вам, друзі, за ці п`ять років. Було цікаво. Кожен із вас багато чого навчив мене, і за це — щира подяка, як і за ваше терпіння та готовність до змін. Усі точно знають, що попереду ще довгий шлях до по-справжньому якісних новин на всіх платформах, які завоюють довіру аудиторії, але фундамент ми збудували. Робочі процеси налаштовані та працюють без зайвого втручання. Кожен знає, що робити, навіть у випадках форс-мажорів, і викладається на повну. Сподіваюся, так буде й надалі.

Зараз маю пропозицію від правління вибудувати та описати робочі процеси, які дадуть змогу взаємодіяти новинам та гостьовим студіям як єдиній системі. Мова йде про спільне планування тем і ресурсів, алгоритми взаємодії, які спиратимуться на вже наявні розробки, зокрема інструмент обміну контентом та планування Суспільне.Ньюз. Якраз зараз його функціонал розширюватиметься завдяки підтримці наших міжнародних партнерів. До речі, їм окремо вдячний: досвід, здобутий у результаті реалізації низки спільних проєктів — безцінний. Тож будемо використовувати. Усе найцікавіше — тільки починається!» — сказав Владислав Грузинський.

Нагадаємо, Суспільне планує ребрендинг телеканалу UA: ПЕРШИЙ у наступному 2020 році, а також зміну сітки мовлення каналу.

За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода