Владислава Денис – новий Президент клубу ADC*UA

Новим президентом клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативний директор Cheil Ukraine.

Коментарі 11934

Владислава є членом клуба ADC*UA з 2013 року. З 2014 року – в раді директорів ADC*Europe. Займається організацією відбіркових конкурсів для міжнародних молодіжних ініціатив "Creative Express" і "The Greatness Challenge".

Вважає, що українським рекламістам, як молодим, так і досвідченим, не вистачає зв'язків з міжнародними колегами і клуб дає змогу здійснювати цю можливість. Її місія – об'єднувати креативників, які готові активно співпрацювати, присвячуючи свій час і натхнення прогресу української реклами.

Владислава Денис закінчила факультет журналістики Київського національного університету. Навчалася в Academia Astropolitana (Словаччина), The Media School Hilversum (Голландія), Central European University (Польща), а також в Київському інституті театральних мистецтв імені Карпенка-Карого. Починала в рекламі як копірайтер. З 2004го року – креативний директор міжнародних рекламних агентств, серед яких – Adell Saatchi & Saatchi, Young & Rubicam Ukraine, JWT Ukraine. З 2013 року очолює креативний відділ Cheil Ukraine. Лектор рекламних шкіл. Була в журі міжнародних фестивалів – Clio Awards, LIA Awards, The One Show, The One Show Asia, ADC*Europe Awards, The Ad Black Sea, The White Square. Цього року представляє Україну в журі The Gerety Awards.

adc.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода