Vodafone робить усе, щоб поєднати вас

Vodafone розпочав рекламну кампанію «Ми робимо усе, щоб поєднати вас».

Комментарии 913

Сюжет кампанії відображає повсякдення українців в умовах карантину, коли спілкування, навчання, робота і будь-яка взаємодія відбуваються переважно онлайн. Навіть озвучування цього ролика відбувалось не в студії, а в умовах домашнього карантину: диктор, звукорежисер, агенція і менеджер проекту, а також співробітники продакшн-студії – кожний зі своєї домівки за допомогою 4G змогли спільно створити повноцінний рекламний продукт.

«Ми чудово розуміємо, наскільки важливим для людей зараз став зв’язок, адже він об’єднує, навіть коли ми мусимо триматись на відстані і не можемо бути поряд. Ми не хочемо, щоб через карантин люди були соціально ізольованими, і робимо все можливе для того, щоб поєднати людей. Ми не зупиняємо будівництво мережі: розширюємо ємність, щоб забезпечити стабільну швидкість мобільного інтернету в умовах, коли користування зростає. А також розширюємо географію покриття, щоб якісний зв’язок був доступний кожному українцю», – коментує Андрій Отрощенко, директор з маркетингу Vodafone Україна. 

 video
Vodafone підтримує українців під час карантину, надаючи безкоштовний доступ до пізнавально-розважальних сервісів: Vodafone Press, Vodafone Music, Bookmate і BeFit. Компанія також подовжила до 30.04 можливість безкоштовно підключити послугу Online Pass для абонентів передплачених тарифів, щоб безлімітно спілкуватися в популярних соціальних мережах і месенджерах. А в рамках підтримки проекту «Всеукраїнська школа online» відкрито вільний доступ до трансляцій уроків через сервіс VodafoneTV. З 1 квітня Vodafone Україна нараховує медичним працівникам по 10 Гб мобільного інтернету і 1000 хвилин для дзвінків на номери всіх операторів в Україні, включаючи міські мережі. Також Vodafone безкоштовно надає медикам безлімітний доступ до соціальних мереж (Facebook, LinkedIn, Twitter, Pinterest) та мессенджерів (текстові та графічні повідомлення у Viber, Telegram, WhatsApp, Skype та Snapchat).

За матеріалами прес-релізу

Обсудить с другими читателями:
Погода
Effie