Vodafone та Kyivstar запустили благодійне SMS заради порятунку тварин від війни

Мобільні оператори об’єднали зусилля для підтримки постраждалих від війни тварин і підтримують проєкт із порятунку тварин завдяки найкориснішому повідомленню. Одне SMS на номер 88006 коштує 20 гривень, а всі гроші зоозахисна організація UAnimals скерує на порятунок тварин.

Коментарі 1174

До благодійності можуть долучитися абоненти передплаченого зв'язку Vodafone та Kyivstar по всій Україні, надіславши будь-яке повідомлення на номер 88006. Зібрані під час благодійної кампанії гроші будуть спрямовані на закупівлю ліків для тварин, які живуть у притулках та у волонтерів у прифронтовій зоні і потребують допомоги. 

«Далеко не всі люди, які хотіли б долучитися до порятунку тварин, активно користуються соцмережами, тому повідомлення дуже зручні в цьому сенсі. Взагалі це таке найдобріше SMS, яке ми образно відправляємо тваринам, кажучи їм: «Ми готові вас врятувати», — розповідає про проєкт засновник гуманістичного руху UAnimals, військовослужбовець ЗСУ Олександр Тодорчук.  

Нагадаємо, за час війни російська армія обстріляла три зоопарки і мінімум двадцять притулків для тварин, війною охоплено понад 20% природоохоронних територій України, а понад 80 видів тварин можуть зникнути через російську агресію.

За матеріалами пресрелізу 

Обговорити з іншими читачами:
Погода