Волонтерська колаба: лондонська агенція підтримує Україну

Interesting Content — агенція з Британії, що спеціалізується на відеовиробництві, працює спільно з маркетинговою агенцією Brain Tank, і підтримує таким чином Україну. Начебто звичайний варіант співпраці, але тут все куди глибше, а що саме — розповідаємо далі.

Коментарі 982

Історія співпраці бере початок з одного благодійного заходу на підтримку українців, в якому брала участь лондонська агенція відеопродакшену — Interesting Content. Тоді вони відзняли багато матеріалу та замість того, щоб змонтувати все власноруч, вирішили піти іншим шляхом — дати цю роботу, власне, саме українцям, заплатити гроші й підтримати їх таким чином. 

Так Interesting Content прийшов до Brain Tank. Проєкт з українцями, про допомогу українцям, все готово, але гроші до агенції так і не потрапили. 

Все тому, що «танкісти» запропонувала наступну опцію — не брати гроші, а задонатити Першому добровольчому мобільному шпиталю ім. Пирогова (ПДМШ). Організації з медиків, які сьогодні активно надають медичну допомогу на сході країни, а Brain Tank допомагає їм своїми знаннями та професійними навичками.

Цю історію можна назвати сучасним волонтерством у бізнесі, коли дві сторони працюють спільно та при цьому роблять добру справу, і є яскравим прикладом того, як бізнес може допомагати розв'язувати соціальні проблеми та підтримувати людей в інших країнах. Співпраця продовжується. 

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода