Кобзар святкує день народження в доповненій реальності

Вперше в Україні Тарас Шевченко з’являється в Доповненій реальності, щоб відсвяткувати свій день народження.

Коментарі 1052

Символічно, що саме 9 березня він повертається у цифровому форматі, щоб подивитися своїми очима, чим живе і дихає сучасна незалежна Україна. Він гуляє Києвом та робить фото з людьми.

Раптова поява легендарного інфлюенсера нації реалізована у digital-форматі - «мовою» спілкування сучасного покоління. Бо Тарасу Григоровичу важливо завжди залишатися в тренді!

«А я міг би бути офігенним блогером сучасності. Якщо не вірите, почитайте хоча б мій Щоденник! То, мабуть, і був перший блог…» - весело жартує Кобзар у AR.

Він гуляє вулицями Києва, дивиться на Дніпр широкий та святкує свій день в незалежній Україні. В тій Україні, до якої так прагнув за життя.

У притаманній собі жартівливій манері каже: «Якби я знав, що дивитимусь на вас зі сто-гривневої купюри, то намалював би себе хоча б з посмішкою».

Тарас Григорович «повертається», щоб нагадати про те, що впізнаваність та актуальність його ідей не повинна залишатися тільки на сторінках підручників з українською літератури. Він з’являється в цікавому форматі доповненої реальності, щоб стати ближче до сучасного Українця.

Хто знає, може Кобзарю так сподобається святкування свого дня народження, що він завітає і на свято до ювілею Незалежності України! #kobz_ar

 video

Соціальний проект створений та ініційований компанією ADVIN Ukraine.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода