ВРК запрошує до створення іміджевої кампанії України

До Всеукраїнської Рекламної Коаліції звернулась Українська асоціація бізнесу та торгівлі, яка спільно з Міністерством закордонних справ України планує закупівлю послуг на розробку креативної концепції та виробництва рекламного ролику.

Коментарі 1896

Одним з ключових критеріїв для прийняття рішення є підтверджена ефективність комунікаційних рішень, тому до участі запрошуються в першу чергу агенцій, що мають у своєму активі нагороди Effie Awards та представлені у рейтингах ефективності ВРК.

Метою закупівлі даних послуг є проведення іміджевої кампанії держави Україна на міжнародних телевізійних та цифрових майданчиках в рамках реалізації іміджевої стратегії країни як надійного, привабливого та конкурентоспроможного учасника міжнародних відносин. 

Предмет закупівлі - аудіовізуальний твір про Україну хронометражем 30 секунд. Платформи для трансляції – міжнародні телевізійні та цифрові майданчики

За деталями брифу звертайтесь на нижчезазначені електронні адреси.

Уточнюючі питання приймаються у термін до 17:00 05 травня 2021 р.

Цінові пропозиції надсилати у форматі PDF, у термін до 17:00 07 травня 2021 року, на електронні адреси:

[email protected]

[email protected]

[email protected]

Тож ВРК запрошує всіх учасників рейтингу ефективності ВРК та переможців Effie Awards Ukraine долучатися до створення іміджевої кампанії України.

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода