Єврокомісія дозволила Philip Morris купити виробника запальничок Cricke

Європейська комісія схвалила придбання тютюновим концерном Philip Morris International компанії Swedish Match AB.

Коментарі 1165
Swedish Match є великим світовим виробником некурильних тютюнових виробів (снюс та жувальний тютюн) та сірників, також випускає сигари. Найвідомішим брендом компанії є запальнички Cricket.

Як зазначається в повідомленні Єврокомісії, попереднє розслідування показало, що SMD Logistics (дочірня компанія Swedish Match) займає домінуюче становище у постачанні тютюну для паління, бездимних та супутніх товарів у Швеції. Philip Morris є провідним постачальником тютюну для паління, у тому числі сигарет фабричного виробництва та тютюну для самокруток, а також виробів з тютюну, що нагрівається.

Угода між компаніями могла суттєво обмежити конкуренцію на ринку країни, і для розв’язання цієї проблеми Philip Morris запропонувала продати SMD Logistics. ЄК уважно стежитиме за процесом відчуження, включаючи вибір відповідного покупця, який має бути схвалений комісією.

ЄК не виявила проблем із конкуренцією на ринках інших країн, у яких компанії присутні зараз, оскільки після завершення угоди там залишиться достатня кількість альтернативних постачальників.

За матеріалами https://biz.nv.ua/
Обговорити з іншими читачами:
Погода