Всередині нової комунікації ТМ Стожар «Головне всередині» від AdShot Creative

Нова комунікаційна компанія ТМ Стожар «Головне всередині», розроблена креативним агентством AdShot Creative, не тільки про нову пляшку, а й про найкращі якості українців – силу не скорятися обставинам, волелюбність, справжність, сміливість і бажання завжди залишатися собою. Про те, що всередині кожного з нас.

Коментарі 1549

24 лютого Україна прокинулася у новій реальності – війні на знищення, яку підступно почав проти нас заклятий ворог. Завод, де вироблялася улюблена українцями олія Стожар, опинився під окупацією разом із Харківською областю.

Було прийняте рішення не скорятися обставинам, а розпочати виробництво на новому місці. Знадобилися інвестиції й наполеглива праця профільних спеціалістів, щоб запустити розлив шеф-олії на заводі у Полтаві.

Проте технологічні особливості нового заводу не дозволяють розливати Стожар в унікальну пляшку, до якої звикли мільйони українців. Але хіба ж вона важливіша за якість, смак та все, з чого складається ідентичність нашої олії? Тому Стожар змінив зовнішність, щоб зберегти свою неповторну суть.

Нова комунікаційна компанія ТМ Стожар «Головне всередині», розроблена креативним агентством AdShot Creative, не тільки про нову пляшку, а й про найкращі якості українців  – силу не скорятися обставинам, волелюбність, справжність, сміливість і бажання завжди залишатися собою. Про те, що всередині кожного з нас.

Креативна команда AdShot Creative:

"Цей проєкт став особливим для нас, адже брифом для нього стало саме життя. Нас надихнула історія про відновлення виробництва Стожар на новому місці, а також долі Костянтина та Євгенії. Тому ми думали над такою ідеєю, яка дозволила б усе це донести без втрати внутрішнього змісту. Клієнтська команда нас підтримала у цьому бажанні, за що ми їм дуже вдячні!".

Героями рекламного ролика стали не актори, а шеф-кухар Костянтин й бізнесменка Євгенія. Вони вступили до лав ЗСУ, щоб нищити й гнати ворога з української землі. Бо знають ціну збереження найголовнішого.

 video

Ольга Твердохліб, керівниця відділу маркетингу компанії Kernel:

"Комунікація Стожар «Головне всередині» резонує із внутрішніми якостями українців та життям нашої країни під час війни. У цій компанії все справжнє – історія початку виробництва Стожар на новому місці, герої ролика, їхні долі. І, навіть, фото, які Костянтин та Євгенія надіслали нам з передової. Саме такою ми бачимо комунікацію шеф-олії, яка змінила пляшку для збереження ідентичності".

Всередині цієї комунікації не тільки ролик. Пости в соціальних мережах та сторінка на корпоративному сайті дають можливість дізнатися більше про Костянтина та Євгенію. А також про співробітників виробництва Стожар, які виявили свої геройські якості, адже  не змогли інакше.

Мар'яна Голота, бренд-менеджерка компанії Kernel:

"Зміст повідомлення СТОЖАР «Головне всередині» надто широкий, щоб його можна було охопити одним роликом. А задіяти у компанії всіх справжніх героїв одразу неможливо. Тому на сайті і в соціальних мережах ми продовжуємо знайомити аудиторію з Українцями з великої літери, якими пишаємося. Ми впевнені, що у нас ніколи не буде нестачі матеріалу. Бо ми – країна героїв!".

Коли побачите на полицях Стожар у новій пляшці, знайте – це символ внутрішньої незламності. Яка цінніша за все зовнішнє.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода