Всесвітній день посмішки із Watsons

2 жовтня Компанія Watsons приєдналась до святкування Всесвітнього дня посмішки з метою підтримки позитивного настрою та ментального здоров’я працівників.

Коментарі 1236

Всесвітній день посмішки бере свій початок у 1963 році, коли художник-комерціонер Харві Болл створив  смайлик  для підвищення морального духу співробітників у страховому агентстві у Вустері, штат Массачусетс. З того часу велика кількість компаній відзначає цей день, щоб підняти настрій співробітникам та створити позитивну атмосферу в офісі.

Згідно з результатами глобального дослідження A.S Watson Group, опублікованого WISE (The Watson Institute for Systems Excellence), щасливі люди здоровіші, а посмішка не тільки підіймає настрій але й сприяє підтримці ментального здоров’я колективу, що особливо актуально сьогодні, коли майже кожен день наповнений стресами.

Протягом дня, співробітники центрального офісу Watsons мали змогу сфотографуватися в тематичній фотозоні з різноманітними реквізитами та посмакувати "їстівними" солодкими ендорфінами. А на завершення дня, працівників привітали вихованці Смілянської спеціалізованої мистецької школи-інтернату, якою Watsons опікується вже багато років.

Не забули і про працівників магазинів Watsons. У магазинах мережі по всій Україні до Дня посмішки був проведений флешмоб Watsons Smile – конкурс на найбільш усміхнену командну світлину, переможці якого отримали бьюті призи.

«Ми робимо все можливе, щоб наші співробітники почували себе щасливими. Адже самопочуття та настрій напряму впливає на роботу та атмосферу в колективі. Такі маленькі дрібниці, як День посмішки підтримують командний дух та позитивний настрій, особливо зараз, коли працівники повертаються до офісу та звикають до нових реалій підчас карантину та дощових осінніх буднів», - Марина Горностай, менеджер із соціальної та корпоративної відповідальності Watsons. 

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода