Всеукраїнська рекламна коаліція закликає припинити тиск на бізнес

Всеукраїнська рекламна коаліція висловлює свою повну підтримку компанії «Октагон-Аутдор», яка є одним із найбільших операторів зовнішньої реклами в Україні, та закликає припинити тиск на бізнес.

Коментарі 3128

Професійне середовище сколихнула новина про звинувачення у тероризмі щодо давнього члена нашого об’єднання – ТОВ «Октагон-Аутдор». Ця компанія з іноземними інвестиціями є активним учасником не лише ринку професійних послуг з розміщення реклами, а й частиною суспільних процесів.

Всеукраїнська рекламна коаліція добре знайома з компанією «Октагон-Аутдор», знає її як учасника та ініціатора багатьох соціально-моделюючих проєктів, в тому числі, низки комунікаційних кампаній, спрямованих на підвищення духу патріотизму та зміцнення державних інститутів.

Сьогодні ми бачимо спробу підірвати у суспільстві авторитет наших колег, які є інвесторами у галузі реклами та комунікацій, партнерами провідних медіа, digital, маркетингових та PR агентств, дослідницьких компаній, громадських асоціацій, рекламодавців.

Прикро, що добропорядну компанію намагаються дискредитувати через вигадані політичні приводи, пов’язані з рекламними площинами: контроль над якими ТОВ “Октагон-Аутдор” втратила ще у 2014 року через окупацію Криму та частини територій Донецької та Луганської областей. Проте «Октагон-Аутдор» не лише має високу професійну репутацію, але й є соціально-відповідальною компанією, яка не тільки забезпечує роботою сотні людей, але й, зокрема, допомагає родинам загиблих співробітників спецслужби.

Всеукраїнська рекламна коаліція цією заявою просить Президента України особисто втрутитися, розібратися в цій ситуації, та припинити незрозумілі нам дії з боку СБУ щодо компанії «Октагон-Аутдор». Впевнені, що Володимир Зеленський давно і особисто знає багатьох гравців рекламного ринку України, членів ВРК, та цінить високі професійні стандарти нашої роботи. 

Ми ставимо до відома органи влади, що відстоюватимемо інтереси колег, які зазнали рейдерства, незалежно від кінцевого замовника. Ми солідарні у відстоюванні нашого права на професію та ділову репутацію. Тому хочемо заявити, що будь-який тиск нас не зламає. Бо у цій ситуації кожен JE SUIS OCTAGON-OUTDOOR!

vrk.org.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода