«Всеукраїнська школа онлайн» на MEGOGO: сурдопереклад та уроки для молодших класів

На MEGOGO з’явились уроки «Всеукраїнської школи онлайн» із сурдоперекладом. Над новим функціоналом працювала команда соціальної ініціативи «Дивись як чутно», що створена медіасервісом MEGOGO.

Комментарии 1229

Уроки із сурдоперекладом вже поступово з’являються до перегляду та будуть доступними у розділі «Всеукраїнської школи онлайн». Як і раніше, розділ абсолютно безкоштовний навіть для незареєстрованих користувачів.

Крім того, вже від сьогодні, 28 квітня, на MEGOGO у спеціальному розділі можна буде також дивитися уроки для 1-4 класів, що проходитимуть у вівторок та четвер, починатимуться о 9:00. Раніше в рамках проєкту до перегляду пропонувались уроки для учнів 5-11 класів. Про прояву онлайн-уроків для молодших класів вчора повідомили ініціатори проєкту. 

Як і для учнів старших класів, для молодших школярів уроки також матимуть сурдопереклад. Усі заняття із сурдоперекладом з’являтимуться у наступні два дні після прем’єри. 

Ще один додатковий функціонал, який найближчим часом матимуть уроки «Всеукраїнської школи онлайн» – субтитри українською мовою для всіх класів. Таким чином дитина зможе обрати найзручніший спосіб для перегляду. Можливість увімкнути субтитри буде прямо у налаштуваннях. 

«Приєднавшись одними із перших до «Всеукраїнської школи онлайн» та створивши за лічені дні зручний та безкоштовний розділ на MEGOGO, ми продовжуємо приймати активну участь у розвитку цього проєкту. Тож, аби уроки стали доступними ще більшій кількості українців, ми разом із ЮНІСЕФ запропонували залучити команду нашого проєкту «Дивись як чутно», аби перекласти шкільний контент мовою жестів для дітей та батьків, яким важко чи неможливо сприймати програму без додаткового функціоналу. Вже від сьогодні усі охочі зможуть переглядати уроки із сурдоперекладом», – коментує Іван Шестаков, директор зі стратегічного розвитку MEGOGO.

Нагадаємо, уроки проєкту можна дивитися безкоштовно у спеціальному розділі «Всеукраїнська школа онлайн». Для зручності, вони поділені за днями, класами і назвами предметів. Для існуючих користувачів медіасервісу, уроки сформовано також в окремі інтерактивні канали, які доступні у розділі «Телеканали».

Проєкт «Всеукраїнської школи онлайн» для молодших класів став можливим завдяки спільним зусиллям Офісу Президента України, Міністерства освіти і науки України, Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), PinchukArtCentre, Національного художнього музею України, проєкту «Книга-мандрівка. Україна», громадської спілки «Освіторія». Зйомки уроків відбуваються у Новопечерській школі м. Києва.

За матеріалами прес-релізу

Обсудить с другими читателями:
Погода