Всеукраїнський сервіс замовлення таксі OnTaxi планує запустити додаткову послугу «Екскурсійне таксі»

Цієї осені OnTaxi презентує нову послугу «Екскурсійне таксі», яка дозволить клієнтам отримати не просто транспортний засіб, що відвезе «з пункту А в пункт Б», а й водія, який зможе розповісти основні історичні факти, порадити цікаві місця для відвідування, традиційні страви, тощо. Аби отримати статус «водій-екскурсовод», драйвери OnTaxi будуть проходити навчання у професійних істориків та досвідчених екскурсоводів.

Коментарі 762

Останнім часом багато хто з українців був вимушений залишити свої рідні міста та оселитись в іншій частині країни. А отже, багато населених пунктів України стали домівкою нових мешканців, які досить мало знають про історію та цікавинки.Тому основною метою соціально-освітнього проєкту «Екскурсійне таксі» є не тільки підвищення культурного рівня драйверів сервісу OnTaxi, а ще допомога в адаптації українцям, вимушених залишити свої рідні міста та оселитися в іншій частині країни.

«Ми намагаємось завжди брати приклад з найкращих, тому при створенні проєкту «Екскурсійне таксі» звернули увагу на європейській досвід інших країн. Наприклад, лондонська система таксі має дуже ґрунтовний підхід до відбору своїх водіїв, даючи допуск до роботи тільки після медогляду та відмінно складеного іспиту на знання вулиць та пам'яток міста. Ми вирішили перейняти дещо з цього досвіду та запровадити в українських реаліях. До того ж вже рік, як за нашою ініціативою створений освітній курс Академія таксі ONTOP для водіїв. Цей оналайн курс надає можливість отримати дуже корисні знання, які підвищують драйверську кваліфікацію та поліпшують клієнтоорієнтованість водія - коментує Head of marketing Ontaxi Віталій Леонов.

Першими містами, в яких OnTaxi запровадить нову опцію «Екскурсійне таксі», стануть Львів та Дніпро. А поки що сервіс запросив усіх українців у віртуальну подорож містом Лева.

 video

У рамках стратегії соціально-відповідального бізнесу OnTaxi системно розвиває безкоштовні соціальні проєкти направлені на підвищення кваліфікації водіїв і обізнаність з ПДР серед різних верств населення, зокрема - дітей та підлітків. З початку війни активно займається волонтерською діяльністю та допомогою медикам, ТРО, ЗСУ та МЧС. Сьогодні ця ініціатива перетворилася на повноцінну логістично-волонтерську платформу, що здатна об’єднати зусилля волонтерів, бізнесу та громадськості.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода