Вступай в Профтех: Projector спільно з МОН розробили новий бренд професійно-технічної освіти в Україні

1 липня Міністерство освіти і науки оголосило про старт вступної кампанії до закладів професійної освіти. Студенти інституту Projector та Олександр Трегуб розробили новий бренд та позиціонування для Профтеху, щоб привернути увагу до практичних професій

Коментарі 1858
Новий бренд Профтеху отримав власну айдентику: яскраві кольори (жовтий, зелений, фіолетовий), ілюстрації та гасло «Приклади руку до свого майбутнього».
Директорат спільно з Projector визначив основну мету розробки нового бренду для професійно-технічної освіти — налагодити звʼязок з молодим поколінням та загалом змінити ставлення до профтехосвіти, яку останніми роками сильно недооцінюють та помилково вважають непрестижною.

«Ми у Проджекторі будуємо вільну Нову Освіту для професіоналів наступного покоління. Та допомагаємо державі відбудовувати професійне навчання — переосмислити профтех, залучити в нього нові сенси, нових викладачів та студентів.

Це важливо, бо особливо зараз країні вкрай не вистачає людей, що можуть і вміють працювати руками. Всім потрібні класні майстри по дереву, будівельники, електрики.
Та Профтех це не тільки робітничі професії — ми разом з МОН працюємо над тим, щоби в повному спектрі були представлені і креативні сфери: дизайнери і дизайнерки, рекламники і рекламниці, програмісти і програмістки тд», – поділився Олександр Трегуб, CEO в Projector та куратор проєкту.

«Студенти-дизайнери проявили небайдужість та занурилися у тему. Їм вдалося передати сильні сторони профтехосвіти, а також заговорити “мовою молоді”. Впродовж наступних місяців новий погляд та нові сенси працюватимуть на популяризацію професійної освіти в Україні», – зазначила Ірина Шумік, генеральна директорка директорату професійної освіти МОН.

Новий бренд допоможе привертати увагу цільової аудиторії до професійно-технічної освіти та демонструвати її основні переваги: змогу долучитися до важливої та корисної роботи, здобувати практичну професію, створювати, будувати, гарно заробляти.
Бренд профтеху та креативну комунікацію до нього розробили на курсі Creative Composition студентки Анастасія Сребняк, Юлія Висоцька та Ейнат Бойко під кураторством CEO Projector та графічного дизайнера Олександра Трегуба.

Креативи поширюватимуть на ресурсах МОН, серед закладів професійно-технічної освіти та у приймальних комісіях.

Нагадаємо, що у 2017 році Projector розробив для Міністерства освіти та науки України новий візуальний стиль, яким установа користується і зараз.

За матеріалами пресрелізу.
Обговорити з іншими читачами:
Погода